Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

iyi forvet ona kimse laf edemez. ama yani dakika basina iyi gol orani birsey ifade etmez takimdan bagimsiz olarak. pas vermeyi bilmeyen gokhan tore ve olcay'in o muhtesem sol ayagindan beslenemezse o golleri atamaz.

bir de sakatlik meselesi var.

ama yine de bonservissiz alinmissa iyi transfer tabi.

pas vermeyi bilmeyen töre ?

Töre 43 maç 11 asist
Şınaydır 44 maç 7 asist
Nani 38 maç 8 asist
Sow 40 maç 8 asist ( geçen sene emenike göbekte oynarken 4-3-3 solunda oynuyor diye yazdım)
Diego 30 maç 7 asist

ama Töre pas vermeyi bilmiyor :(

edit Olcay da 48 maç 11 asist
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sene iyi transferler yapıldı, hangisi en iyisi diye tartışmaya gerek yok.

Bundan sonra önemli olan hangisinin takımına en fazla katkı yapacağı.

Demba Ba geldiğinde bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyorduk diğer tarafta Guiza Fener'e geldiğinde de kimse bu kadar sıçacağını tahmin edemezdi.

Alınan oyuncuların kariyerleri belli artık önemli olan uyum sağlayacak mı, maya tutacak mı..
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

top eziyor zaten, baya eziyor ona lafım yok.
ama adam tabela yapıyor, olmadığı maçta eksikliği inanılmaz aranıyor.
Bölgesinin en iyilerinden,belki en iyisi bu lig için.

Gomez gibi pivot özellikli adamı da besler yani, beslemez mi ? yanliş mı dusunuyorum
tabi ki de besler, burasi turkiye ligi. ama bi yaninda robben bi yaninda ribery varken ben de gomez kadar olmasa da bi 5 tane sallarim.
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

Bu sene iyi transferler yapıldı, hangisi en iyisi diye tartışmaya gerek yok.

Bundan sonra önemli olan hangisinin takımına en fazla katkı yapacağı.

Demba Ba geldiğinde bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyorduk diğer tarafta Guiza Fener'e geldiğinde de kimse bu kadar sıçacağını tahmin edemezdi.

Alınan oyuncuların kariyerleri belli artık önemli olan uyum sağlayacak mı, maya tutacak mı..

Söylediğin doğru ama zaten burada sıkıntı kimin daha iyi olduğu değil akşamları yastığına sarılıp gomez diye iç geçirenlerin beşiktaş alınca gomez de topçumu canım diye ortalıkta dolaşması.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

applev0dka said:

Gomez gibi pivot özellikli adamı da besler yani, beslemez mi ? yanliş mı dusunuyorum
tabi ki de besler, burasi turkiye ligi. ama bi yaninda robben bi yaninda ribery varken ben de gomez kadar olmasa da bi 5 tane sallarim.

Oba Barcelonayı bana verseler bende şampiyon yaparım da geldi dükkanı kapatabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

applev0dka said:

ya öyle tabi, çok acayip bir kadroydu o Bayern kadrosu.
açıkçası ben RvP ve Gomez'in çok yakın bir sezon geçirçeğini düşünüyorum.

aynı tarz oyuncular olmasa da, kafa toplarında etkili, dönüp vurmakta oldukça başarılı biri 250 küsür diğeri 210 küsür gol atmış top class oyuncular.
RvP adam geçmede gomez'e göre daha üstün.

ama shaktar maçınca RvP zor yürüyordu, gomez yürüyecek durumda mı onu bilmiyoruz sdasfas

normal bir gomez ve normal bir rvp bu şartlarda 20-25 arası atarlar.
bir takımda nani,diğerinde quaresma, sosa-diego benzer özellikte besleyici oyuncular var.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ya en yakın zamandan hamit örneği var, fenere gelmesin diye dular ettiydim 3 sezonda 35 maç yapan adamın fenerde ne işi var diye, aldı cimbom maaş verip duruyor senede 2 maçta oynasın diye. gomez de 2 senedir ağır sakatlıklardan dolayı düzenli oynayamamış, oynadığı maçlarda da tutunamamış bir adam. münihte hayvan gibi gol attığı sezondan sonra bile istenmemiş ve düzenli 11 oynayamamış ve sonrasında satılmış bir adam zaten. transferi riskli bence göreceğiz bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

"Mario Gomez'in Şirketimize kiralanması konusunda Fiorentina kulübü ile opsiyonlu olarak anlaşmaya varılmıştır. Mario Gomez'e, 2015-2016 sezonunda 3.500.000 Euro garanti ücreti ödenecektir."

eger sadece bu kadarsa, hicbir ek ucret, satin alma mecburiyeti falan yoksa gayet iyi. bir sezonluk 3.5m yi ver dene. ama cenk tosun'u satmaya kalkmaz umarim takim. pektemek ve gomez gibi sakatliga o kadar acik iki forvetle yurumez sezon.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

neyse ya en yakın zamandan hamit örneği var, fenere gelmesin diye dular ettiydim 3 sezonda 35 maç yapan adamın fenerde ne işi var diye, aldı cimbom maaş verip duruyor senede 2 maçta oynasın diye. gomez de 2 senedir ağır sakatlıklardan dolayı düzenli oynayamamış, oynadığı maçlarda da tutunamamış bir adam. münihte hayvan gibi gol attığı sezondan sonra bile istenmemiş ve düzenli 11 oynayamamış ve sonrasında satılmış bir adam zaten. transferi riskli bence göreceğiz bakalım.

http://www.transfermarkt.com.tr/mario-gomez/leistungsdatendetails/spieler/6288

http://www.transfermarkt.com.tr/robin-van-persie/leistungsdatendetails/spieler/4380

şu ikisini yan yana aç,yazdıklarını tekrar oku :D

hayvan gibi gol attığı sezondan sonra istenmemiş,düzenli oynamamış ve satılmış falan.

van persie için de ne kadar uygun duruyor dimi :) ama konu sizin transfer olmayınca auuvvvvv
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım iki transfer var zaten bu ülkede yapılmış, birisi meireles birisi de rvp. bu adamların türkiyeye geldiği şartlar göz önüne alındıklarında nasıl geldiğini kesinlikle anlayamıyorum. çok para desen zaten kazanıyorlar. bizim ligimize nani, gomez, melo, podolski, anelka vs. gibi kariyeri düşüşte olan adamlar gelir en fazla. ingiltere gibi dünyanın açık ara en iyi liginde taze taze 2 kere üst üste gol kralı olmuş adamın gelmesi, şampiyonlar ligi şampiyonu olmuş takımda orta sahanın bel kemiklerinden birinin bize gelmesi gibi şeyler bana çok ütopik geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ama neyse, gomez zaten tek başına takımı şampiyon yapabilecek kapasitede müthiş bir golcü, beşiktaş bu sene yine şampiyon her sene olduğu gibi :D beşiktaşın en çok ihtiyacı olan şeydi, çünkü geçen sene ligin en iyi forvetiyle gelen şampiyonluğun ardından onu satmanız sonucu tekrar tek eksiğiniz müthiş bir forvetti ve o giderildi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...