Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Tamam meseleyi kaptım. Beşiktaş BAE bile kazanamayacağı parayı vermiş. Bu adama Avrupa da deportivo 1 milyon teklif etmiş ve haliyle avrupa ortamı disiplini malum. Baktı Q7 istanbul hem büyük, hem rahat, fazla karışan girişen yok, taraftar q7 diye diye yere göğe sığrıramıyor adeta tapıyor. Haliyle beşiktaş güzel bir tercih. Yaş olarak 32 e merdiven de dayamış. Mis,kebap
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Dujaki alinca 2-3 falan vermek lazim ona.

E kanada 2-3 verip forvete 500k lik omer sismanoglu mu koycaz?

N'doye alınacak. Remy kiralanacak gibi duruyor. Meçhul şöyle yazmış bir de şimdi;

said:
Q7 için bildiğim kadarıyla 600-800 Bin Eur arası bir bonservis ödenecek.Bonservissiz gelirse de bu rakam imza parası olarak verilecek.

Imza parası olarak verilirse bu para Q7'nin cebine değil Porto'nun kasasına girecek. (Serbest kalma bedeli)

Bonservis maliyeti daha da aza geliyorsa ne güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Ölü mölü, o klasa sahip forvet dünyada bir iki elin parmağını geçmez. Durduğu yerden ayağına kafasına top paslasan yeter. Bu ligde her şekilde iş yapar.

İtalya da bile çok ağır sakatlıktan döndüğü gibi 1/3 gol ortalaması yakaladı yine. Adam golü kokluyor. TR de kim alırsa mükemmel iş yapmış olur ama kimsenin alabileceğini sanmıyorum.

Fiorentina da bırakmayacak çünkü, hocası göndermeyi düşünmüyoruz onun daha aktif olacağı bir sistem düşünüyoruz dedi asdfds
Sosyal ağlarda paylaş

gomez 4 maçta bir gol atıyor. aldığı süre oynadığı maça göre komik. eminim çok faydalı olur.

forumdakileri geçiyoruz, sırada fikodan inciler:

said:
"Macar oyuncu ilgilendiğimiz oyuncu ama Quaresma ile ikisi birden gelmez.

said:
"Benim genel kurulun önünde söylediğim bir laf var. 'Seçim yaparız' demedim. Olayları çarpıtmasınlar. 'Seçim istiyorsanız o zaman sandığı koyarız. Sandıktan kaçmayız' dedim. Beşiktaş'ın menfaatleri ne gerektiriyorsa yaparız.
Sosyal ağlarda paylaş

risk alabileceğimiz bir pozisyon değil. form sorunu yaşamayacak, net tabela yapacak bir forvet almamız lazım. yedeklerin ne ölçüde katkı sağlayacağı belirsiz. mitroglou derken remy, remy derken ndoye ve gomez. eh bir sonraki durak batuhan herhalde.

ucuza bitirebiliyorlarsa buyursunlar ama sanmıyorum. van persie'ye verilen parayı gomez'e denkleştirmek saçma olur.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Porto satmıyor, sözleşmesinin son senesinde olduğundan son maaşını karşılayıp alıyoruz. 1.2 milyon euroda Q7 standartlarında bir adam için gayet sembolik bir ücret kabul edilebilir.

Melo konusunda da bu muhabbeti duymuştum. Nedir bu olay ?

Piyasa değeri 5 milyon, maaşı 1 milyon olan adamı son sene gidip 1 milyon bonservisle alabiliyor musun yani doğrudan ?
Sosyal ağlarda paylaş

29 yaştı sanırım, neyse iş o belirli yaşı geçtikten sonra sözleşmesinin son senesindeki oyuncuyu, sözleşmesinin son yılında alacağı yıllık ücretin belirli bir yüzdesi (onu da unuttum) karşılığında alabiliyorsun. Daha doğrusu sen alamıyorsun, oyuncu kendi ödeyip ayrılabiliyor. Tabii imza parası ile gideceği kulüpten alıyor o parayı ayrı konu işte biz de Q7 de aynısını yapacakmışız.

Yüzde olayı olmayabilir, son maaşı kadar da olabilir bonservis olarak ama tam hatırlamıyorum şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Javier Hernandez'in menajeri, Beşiktaş'ın oyuncusuyla ilgilendiğini ve Hernandez'in de Beşiktaş'a sıcak baktığını açıkladı.

MARİJO KNEZ: "Beşiktaş'ın yaklaşımı bize son derece pozitif geldi. İyi organize olmuş bir kulüp. Dolayısıyla olumlu düşünüyoruz."

MARİJO KNEZ: "Chicharito Beşiktaş'ın kendisiyle ilgilendiğini biliyor. Eğer bu proje ona tatmin edici gözükürse, neden olmasın."

Haydaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...