Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Yasiniz tutmuyo tabi dunya kupasinda 3. Oldugumuz doneme.

Suc sizin degil ama. babaniz falan fatih terimle masturbasyon yaptigi icin senolu bilmemeniz normal.

O zamanki kadroyu samet aybabanin kardesine ver o da 3. yapar oyle balli kuralar gelirse.
Milli takimdaki basarisi ile bjk basarisini orantilamak da guzel kafaymis.
Sosyal ağlarda paylaş

Menejer parası niye bonservise dahil olsun ya, ekstra anlaşılıyor o ki pazarlığı yapan kulüpten tahsil edilir satan kulüpten değil her şeyden önce. ha satan kulüp menejere gidip bize takım bul dediyse ayrı konu da normal satışta pay verilmez.

Ba'nın alacağı para da kârdan %2 mi neydi sanırım. 160.000 euro ediyormuş. Çok bir şey değil. Öyle 2.5 milyon euro kesinti falan da olmaz.

Yine kafadan 13 girer bizim kasaya gibi duruyor.

Ben asıl Ersan'a üzüldüm. Oradan gelecek 5 milyon euro çok tatlı olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de ANÇ dün dedi, "Atınç'ı çok istiyorlar ama kendi gitmek istemiyor. Biz Leipzig ile 6 milyon euroya anlaştık, oyuncuda top. Ben kendisiyle son kez konuşacağım" diye.

Dün yazdık bol bolda Atınç eğer Ragnick kendisini istiyorken gitmiyorsa umarım gün yüzü göremez. Para alakasız, şu dünyada bir genç futbolcu için proje ve gelişim adına gidebileceği 4-5 nokta var ve onlardan biri seni istekli bir şekilde kadrosuna dahil etmek istiyor...

Red Bull üstelik İngiltere'de de takım alacak. Çok tutarsa tarzı İngiliz stoperlere de benziyor. Eğer geliştirirse ve daha çok çalışırsa zaten oraya bile gönderilebilirsin ileride ama BJK de kalacağım diyorsun...

Beyinden kaybediyor bizim millet cidden, kafasızız...

Mesela Marcel Sabitzer. Avusturya futbolunun en önemli potansiyeli ve gelecek umudu olarak kabul ediliyor. Atınç ile aynı yaşta ve o geleceği için Avusturya'nın aktif olarak en büyük ve sürekli şampiyon takımını bırakıp Almanya 2. Ligi'ne gidebiliyor...

Yönlendirecek adamların kalitesi cidden çok önemli ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...