Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Milosevic tek maçlığına çağrılmıştı milli takıma, Norveç maçındaki performansı çok beğenilince bir maç daha tutulmuş.

Bu adamı da kazanmamız gerekiyor. Yavşak Bilic ben transfer etmedim diye kupa maçı dışında oynatmamıştı.

Gerçi Milo oynarsa Atınç gider :(

la adam ilk çıktığı maçta ayağını kırdı
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

DarKRideR said:

Milosevic tek maçlığına çağrılmıştı milli takıma, Norveç maçındaki performansı çok beğenilince bir maç daha tutulmuş.

Bu adamı da kazanmamız gerekiyor. Yavşak Bilic ben transfer etmedim diye kupa maçı dışında oynatmamıştı.

Gerçi Milo oynarsa Atınç gider :(

la adam ilk çıktığı maçta ayağını kırdı

70 gün sakat kaldı sadece. bu da yaklaşık 13 maça denk geliyor ki kupa ve al dahil. oynayabileceği ve rotasyonun gerektiği son 9 maçta oynatılmadı. kulübeye bile sadece konya maçında alındı adam kalmadı diye yine oynatılmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi futboldan anlamayan Bilic'e 3m pound mu verdi ingilizler? bu mudur? yoksa Bilic futboldan anlıyordu da kendini parlatmak için, pazarlamak için ligin sonunu kötü mü getirdi? heee yok tersiydi, kovdurtmak için para kaptırmamak için sonunda saçmaladı. Yoksa Beşiktaş Bilic'i bırakmazdı. 3mdan daha fazla verir tutardı. Serbest kalma şartı olan 500 bin dollars olarak iyi para tabi, vermek istemeyebilir. mantıklı. yaman komplocuymuşsun Bilic

Gerçi bunlardan daha mantıklısı var, anlaştı sonra da Beşiktaş'ı sallamadı. Topcular "hocam taktik?" dedikce "banane amk, ben gidiyom" dedi ve "ingilterede evler ne kadar pahalı yaw" diye hayıflandı. bu da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Evet ayağı kırılan adam iyileştiği hafta oynamaya hazırdır.

iyileşme ve tam antremana çıkma süresi 70 gün, hemen oynatılmısı risk görülse bile hazır durumdaydı. Maç eksikliği yüzünden sadece risk faktörü vardı. Ama Necip'le oynamaktan daha büyük risk değildi. Necip 3 maç stoperde harika işler çıkardı diye resmen Milosevic'i kenarda sildi.

Götü olan onu da ediyor. Kaybederse de en azından adam deneyip kaybediyor. Şenol Güneş'in kupa finalinde 17 yaşındaki çocuğu denemesi gibi.

@Rave Bilic özellikle İngiliz takımlarıyla yaptığı maçlarda inanılmaz PR yaptı. amaçsızda olsa çok kastı ve üzerine çok düştü. GS'yi iki maçtada dörtleyen arsenal'i sağ bek ismail ve forvet pektemek ile az daha eleyecektik. gerisi malum.

bu sezon ingiliz takımlarıyla 7 maç yaptık. sadece tek bir mağlubiyet o da 1-0 arsenal. deplasman performansları özellikle mükemmeldi çünkü her şeyi doğru yaptık.

ingiltere de oynamış, isim yapmış ve ingiliz futbolunu iyi biliyor. ingiliz futboluna karşı da hem milli takım düzeyinde hem de kulüp kariyerinde fazlasıyla gösteriyor. ingilizler seviyor böyle tipleri ve hemen anlaşıyorlar.

bilic'in futbolculuk kariyerinde büyük ölçüde ingiltere olması ve west hamda da oynaması tabii çok çok büyük etken. o iki olmasaydı ingiltere gitme ihtimali şu aşamada yine de pek yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...