Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

çok saçma bi transfer duyumu aldım, çarşamba günü netleşir ve ortaya çıkar diyorlar da çok beklenmedik bir isme beklenmedik bir takımdan yüklü miktarda teklif var diyeyim.

kendim inanmıyorum, ama olursa havamı atarım diye şuan burayı parselliyorum thx :(

Peki....
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Liebe said:

aynı haberi ben de aldım, gerçekleşirse buraya yazacağım duyumun doğru olup olmadığını.

dark ne kadar saçma bir şey yazdığını belki anlar diye yazdım, yok duyum falan asadfsa

var oğlum, çarşamba dedim işte. gündemde hiç olmayanlardan ve aklınızın ucuna gelmeyecek birine yine aklınıza bile gelmeyecek bir takımdan teklif gelirse, ilgili haber çıkarsa görürsünüz :D

çarşamba gelmezse vurursunuz eyvallah, ölmezsem sıkıntı büyük :(
Sosyal ağlarda paylaş

kaleci ve stoper zaten full medyada konuşulanlar ya, ekstra bir bilgi yok.

15 kaleci ile bireysel görüşmüş bizim yönetim, ŞG'nin en çok istediği Boyko ve Costil'miş. Costil için maddi yük sıkıntı olduğundan olmaz deniyor da zorluyormuşuz. Boyko da pazarlık devam ediyormuş.

Anlaştığımız tek isim Cassio'ymuş, kulübüyle de anlaşma var ama o da ŞG'nin ilk istediklerinden olmadığından yedekte bekletiliyor falan diyorlar.

Stoperde de Douglas dışında şuan açık açık konuşulan kimse yok. Zaten Boyko ve ikisini birlikte paket olarak almaya çalışıyormuşuz. 7 milyon euro vermişiz ama 8 istiyorlar falan işte NTVSpor da dün hep konuşuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

olm yazmasam içimde kalacaktı, yazsam salak salak şeylere inanıyorsun diye dalga geçecektiniz.

yazayım lan hadi, İsmail > PSG deniyor asdfsadfsad

Dediğim gibi inanmıyorum ama çok güvenilir bir abi söyledi, bir de dün gece meçhul falan da yazmış apple falan görmüştür.

Niye yazmadığımı anladınız mı :(

edit: Teklifte 10 milyon euro bu arada, PSG değilde asıl inanmadığım kısım burası oldu. PSG sene başı Telles'i de istiyordu ki İsmail'ın bu sezon ki performansı zaten geçen yıl ki Telles'ten falan daha iyi.

Kulüp sol bekte bakıyor uygun, bulabilirse satabilir diyor. Ama işte 4-5'ten fazla edecek adam değil İsmail ne olursa olsun, rotasyon için alınacak adama da PSG bile 10 vermez. Hele TR'deki tek sezonluk performansa hiç vermez.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

DarKRideR said:

Daha en az 1 hafta daha kaleci belli olmaz, boşuna bu aralar beklemeyin dedi o abi bana yine asdfsa

Stoper bu hafta bitebilirmiş. Ama o da sarkar tahminen dedi.

kimle konuşuyon la sen sinan engin falan mı asd

ya ben 3-4 sene önce altınsay'ın tayfası gibi bir şeydeydim, orada bayağı yakın abilerle vs. tanıştım. altınsay'la da tanışma görüşme fırsatım oldu. hatta video kurgu, oyuncu analiz geyiklerinde kulüpte iş olayı vs. de vardı ama altınsay kaçınca olmadı sdafsda

adamlarla pek aram yok bu aralar ama halen arada gidip yoklarım haber vs. için. genelde dedikleri %80 oranla falan hep doğru çıkıyor.

buraya hatta zamanında transfer listesi falan vermiştim hatırlarsınız belki, yarısından fazlası sonra medyaya da düşmüştü konuşulmuştu vs...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...