Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Muslera yedi mi 4er 4er yiyor, kılin şiite bakmak lazım ama o da tam bir gösterge değil ki

kilit maçlardaki performans önemli CSde

örneğin Kasımpaşa BJK'ye kaleyi bulan 3 şut çekti, 3 gol buldu.
Aynı takım 2 hafta sonra yanılmıyorsam GS'ye 11 şut mu ne çekti, 2 tane atabildi.

Yedi mi çok yemesi dışında kritik maçlardaki performansı Muslera'nın TR'deki en iyisi olabilir. Zaten o yüzden bu kadar değerli.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Liebe said:

Muslera yedi mi 4er 4er yiyor, kılin şiite bakmak lazım ama o da tam bir gösterge değil ki

kilit maçlardaki performans önemli CSde

örneğin Kasımpaşa BJK'ye kaleyi bulan 3 şut çekti, 3 gol buldu.
Aynı takım 2 hafta sonra yanılmıyorsam GS'ye 11 şut mu ne çekti, 2 tane atabildi.

Yedi mi çok yemesi dışında kritik maçlardaki performansı Muslera'nın TR'deki en iyisi olabilir. Zaten o yüzden bu kadar değerli.
çok yemesinin sebebi de kendisi değil.kalede 4 muslera olsa o defansa dayanamaz.geçen yıl tek başına şampiyon yaptı bizi ne şınayder ne melo adam tek başına sırtladı takımı ki dünyada örneği yoktur bunun
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Yediği gole değilde kurtardıklarına baksanıza. Defans kevgir gibi ise yediği gol üzerinden istatistik tutmak nasıl bir saçmalık.

sunu muslera için dedin dimi, bir an tolga için dedin sandım kalp krizi geçiriyordum sdasfa

macta 2 pozisyon verip 2 gol yiyoruz, fifada bile aynı adam ya 2 sut cekiyor rakip 1 tanesini tolga banko alıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Yok Muslera da yedi mi 4 tane yiyor falan denmiş. Yazıktır adama ya. GS nin defans valla içler acısı. Ona şaşırdım.

Volkan falan tekrar milli takıma adı geçiyorsa takımın defansif durumuna dua etsin. Gel koy GS nin kaleye isminin ilk harfi geçmez.

Tolga zaten 2 senede 2 maçta takımın Avrupa dan elenmesinin başrol oyuncusu.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bu sene fb'nin orta sahada başlayan katı savunması volkanı ön plana cıkardı doğal olarak.

gerçi sadece 5 gol fazla yemişiz fenerden, biraz abartılıyor gibi geliyor fenerin savunması. gol atamayınca hadi savunmayı övelim der gibi sdasfasf

fakat muslera da geldiğinden beri en kötü senesini geçiriyor bence, savunmadan bağımsız yediği baya hatalı gol var, adam da yeter artık dedi galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

fikret orman'ın haberturkte yayınlanan roportajı gerçekse beşiktaş'ı şampiyon yapmazlar sdfs

lider olunca ben

nasıl da gaza gelmiş adam.

her ne kadar üslup yanlış olsa da, öyle ulu orta konusulacak şeyler olmasa da.

söylediklerinin her kelimesinde haklı olduğunu hepimiz biliyoruz burda :D
Sosyal ağlarda paylaş

Franco da 1.8 milyon euro satın alma opsiyonuyla 6 aylığına San Lorenzo'ya kiralanmış. Kıtaya geri dönüyor.

Geldiğindeki potansiyelinin üstüne pek koyamadı. Burada milli takıma kadar yükseldi ve halen çok kaliteli topçu ama Avrupa da ön libero hariç hiçbir mevkii de oynayamaz hava toplarında bu kadar etkisiz iken. Stoper ağırlığındaki ön liberonun da artık pek değeri kalmadı büyük takımlarda ve büyük olmak isteyenlerde :(

Çok seviyorum ama kabullenmek gerek gelişim gösteremediğini. Yolu açık olsun, umarım bizde yapamadığını başka yerde ve yine beklenen, umulan adam haline gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...