Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Normal bir mağlubiyet olsa dünden fikirlerimi yazdım, zerre umrumda olmazdı da bu embesil malın yaptıkları yüzünden tüm neşem kaçtı. Bu mağlubiyete bile hırs yaptım.

Sporting gibi takıma karşı üstün oynayıp, en zor deplasmanlardan birinde öne bile geçiyoruz ama kale boş olduğundan yine takım dağılıyor, yeniliyoruz. Bu maçta böyle olursa GS maçında da olur, olacak. Kaç defa da oldu. (bkz. Akhisar)

Zerre umrumda olmayan maça bile hırs yaptım arkadaş, adam resmen sahadaki 10 adamın emeğini çaldı. Bu maçta böyle yaptıysa hafta sonu ne bok yiyeceğiz merak ediyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Normal bir mağlubiyet olsa dünden fikirlerimi yazdım, zerre umrumda olmazdı da bu embesil malın yaptıkları yüzünden tüm neşem kaçtı. Bu mağlubiyete bile hırs yaptım.

Sporting gibi takıma karşı üstün oynayıp, en zor deplasmanlardan birinde öne bile geçiyoruz ama kale boş olduğundan yine takım dağılıyor, yeniliyoruz. Bu maçta böyle olursa GS maçında da olur, olacak. Kaç defa da oldu. (bkz. Akhisar)

Zerre umrumda olmayan maça bile hırs yaptım arkadaş, adam resmen sahadaki 10 adamın emeğini çaldı. Bu maçta böyle yaptıysa hafta sonu ne bok yiyeceğiz merak ediyorum...

mactan sonra cikar delikanli pozlari keser ya np
Sosyal ağlarda paylaş

Abi lol cidden. Şu Tolga ile Leo Franco birebir aynı ve futbolu anladığını zanneden öküz taraftar her ikisini de savundu, gerçeği görüp önceden uyaranlara futbol cahili falan dedi. 2009'da dedim Leo Franco'nun yaptığı ekstra hiçbir şey yok. Tamam gelen toplar köşelere, kör noktalara gidiyor ama bir şeyler yapması lazım diyordum. Adam en sonunda derbide yaktı bizi yok yere. Selçuk'un inanılmaz leş şutunu içeri yumurtlamıştı ondan sonra bizim sığır taraftar uyanmıştı. Muslera gelince mesela öyle saçma gollerin sayısı minimuma indi.

Tolga süreci de birebir aynıydı. Gerçeği gören birkaç Beşiktaşlı uyardı ama sesi çok çıkan Önder Özenci tayfa tarafından hemen bastırıldı. Ekşi'de falan çok görürdüm Tolga adamdır kıskanmayın, golde yapacak bir şeyi yoktu diyenleri. Şimdi hepsi ana avrat düz gidiyor. Daha da ilginci bir Leo Franco denen bok çuvalına 1 sezon katlandık ama bu Tolga'nın 3. sezonu.

Neyse banane beter olun asdas.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

CthuLhu said:

DavidMills said:

Hayır abi maç gayet ortadaydı da, ilk golü BJK buldu deplasmanda ama harbi Tolga katletti. E anlarız hata mata da 3 tane lan

Topla oynama %71-%29

son 5dk oranı falandı o ekrana gelen.
ilk yarı biz oynadık sırf mac 55-45 falan

53-47 bitti maç zaten de önemli olan o değil, yine bu oranlardayken pozisyon vermeyip 1-0 kazanıyorduk. Hani dedim geleceğe ne güzel bakıyorsun, Sporting gibi bir takıma karşı oyunda üstünlük kurup yeniyoruz falan da yok arkadaş adam resmen umutları söndürdü...

Sneijder buna bir tane mutlak uzaktan yaslar.
Sosyal ağlarda paylaş

Süperlig de 18 takımın en az 15 tanesinin kalecisi Tolga'dan daha iyi. Tolga'yı hemen kesip Günay a vereceksin formayı, devre arasında güzel bi kaleci alacaksın.

Bir müsibet bin nasihattan iyidir demişler. Şimdi yönetim sıkıyorsa almasın kaleci, belki şampiyonluğu kurtarırız böylelikle.

Maça gelirsek, q17 gomez ve İsmail , çok iyi oynadılar. Olcay çok güzel toplar kaptı ama harcamasa iyilere yazabilirdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...