Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

yenilecekmişiz gibi geldi bana :P

valla bana gollü beraberlik gibi geliyordu ama gittik yine bjk ms aldık sfsda

çok saçma sapan bir maç ya, tek kale oynayan bjk iki pozisyonda iki kere gelip atan akhisar... bizim kaçırdıklarımız bir de akhisar'ın attıklarından çok daha net pozisyonlardı.

lukac allah kesildi zaten onu kenara koyuyorum da aşırı şanslı takım gün nezdinde akhisar. şu ikinci gol mesela direkt ultra şans yani.

akhisarlı oyuncunun ayağı kaydı, düşerken topa çarptı bir anda üç kişi oyundan düştü bizde kontra oldu gol yedik. Tolga hatalı tamam da atağın gelişimi o kadar büyük yalan rüzgarı ki yani...

neyse sağlık olsun yapacak bir şey yok. şansın net yanımızda olmadığı günlerden biri.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

quaresma'nın da quaresma sevicilerinin de ABV bu arada...

1 maç iyi oynadı diye yine dildosu oldular. şu altı pastan kaçırdığı pozisyonda trivela çakacam diye kasmayıp düz vursa 1-1 olurdu maç belki de ...

+hiçbü orta isabetli değil. Olcay boşken 2 kişinin marke ettiği gomeze oeta açıyo faşan. Tam atamayaba atarlar oldu
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

ikinci gol şans mas değil tamamen tolganın mallığı...

işin şans kısmı orta sahada akhisarlı oyuncunun ayağının kayarak, kendisine çarpan topla bir ton adamı oyundan düşürüp, takımını atağa kaldırmasıydı. sonrası rhodolfo'nun fiziksel handikabı ve tolga'nın mallığı tabii ki de orada omurga çöktü resmen...

ulan o top nasıl kontraya dönüştü anlamak güç ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...