Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neydi bu çikolatanın adı?

Spidee

Öne çıkan mesajlar

Böyle sene 96-97 falan muhtemelen, Metro'dan bir çikolata alırdık. Chocolate Bar bildiğiniz. Bir sarı, bir lacivert iki farklı ambalajı vardı. Ama ikisi de aynıydı, biri fındıklı, biri cevizli falan değil yani. Baya da sade bir ambalaj tasarımı vardı yanlış hatırlamıyorsam. Galiba böyle 4-5 harfli bir adı vardı. Sadece Metro'da bulabiliyorduk bunu gibi hatırlıyorum, başka bir yerden aldığımızı anımsamıyorum hiç. Kutu kutu alırdık Metro'dan. Şekli Snickers gibi falandı diye aklımda kalmış, ama daha ufağı.

Çatlayacağım, bir türlü hatırlayamadım adını. Gerçi hatırlasam da fotoğrafını bulmadan tam emin olamayabilirim, o da vardır inşallah nette.

"Dırınımdırınım"dan şarkı bulan insanlarsınız, hadi aslanlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

WaNTeD said:

bu cino iyi miydi

Cocukken yedigimde inanilmaz efsane geliyodu tadi. Hala cok guzel de eski hatirladigim tad degil gibi. Artik buyudugumden midir yoksa cidden mi bozulmustur bilmiyorum.

Şu olay bende de var ve fiyattan kıracağız diye bir şeyleri adileştirdiler diye teselli ediyorum kendimi
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

Spidee said:

Ama ikisi de aynıydı, biri fındıklı, biri cevizli falan değil yani.

Sprint çok güzeldi keşke devam etse. Ancak Mavi farklı sarı farklıydı gibi hatırlıyorum.

Olabilir valla, benim aklımda ikisi de aynıydı gibi kalmış. Tadını da hiç hatırlamıyorum da, en sevdiğim çikolata olduğunu hatırlıyorum bir tek =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...