Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şarap içmek İstiyorum

Mal

Öne çıkan mesajlar

yildirimokur said:

(tu)
spompas said:

"fakir olmam için zengin olmayı istemem lazım."

bunda tırnak içine alınacak bişey yok. söylenmiş bi laf zaten kim söylemişti bilmiyorum fakirlik az malın olması değil çok isteğin olmasıdır diye.

esas tırnak içine alınacak söz allahım sen beni insan algısından koru.
Sosyal ağlarda paylaş

markası bağcı ilk defa aldım bunu. baya iyi marka belli
http://www.bagcisarap.com.tr/bagci/

öbür ucuz şaraplar gibi ekşi asitli miğde yoran değil. sabah kalktım hiç etkilemedi ne baş ağrısı nede miğdeyi. dimitrokapulo sevilen felan köpeköldüren gibide bu değil baya iyiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye'de şarap algısı çok değişik ya. kaliteli şarap deyince millet oo hmm 150'den başlar hmm falan yapıyor. ithal şili şarabı desem mesela oo abi 70-100 vardır falan denebilir ama 30 lira 40 lira bişeymiş lan.

alıp deneyemedim ama başka yere gidecektim çantada heder olsun istemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi egitimsiz bir dimag o saraplarin farkini sununu bununu algilayamaz..egitim dedigim de anatomik-fizyolojik olarak uygun olacaksin-super tad reseptorlerin vs olacak- arti bir tadimhanede sana kokulari tadlari ogretecekler..

belgeselin birinde vardi.marketteki en les sarabi -yabancilarin kopekoldureni- alip 2 farkli standa koyuyorlar..standlardan birinde normal bir sarap sisesi normal bir etiket normal bir marka ismi, atiyorum 20 dolar fiyat..
otekinde janjanli bir stand sekil bir sise sekil bir sarap markasi ismi fransizca filan bir jan jan li etiket ve 300 dolar fiyat..

herkes gusto kesilip 300 luk sarap hakkinda methiyeler duzuyordu..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...