Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şişli Etfale büyük kabahatini yapan teyze

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

En kısa sürede yakalanmadan oradan kaçma derdinde olan bir insan tabii ki dönüpte arkasına bakmaz.

Hem baksa ne olacak? Duygusal bir yakınlaşma yaşayıp; -olmadı şimdi seni burada bırakamam diyip götürcekde değil hani

sıçtığım yere düştü mü diye bakmalı en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

bence o parmakla gösteren kadına mal edilebilir kolaylıkla.

ilk söyleyen yapmıştır prensibiyle...

Onda kot vardı galiba o kadar kısa sürede kotu sıyırıp giyemez diye düşünürler ya.

Biri atıp kaçmış şeklinde de düşünmüş olabilirler ben olsam kesin öyle düşünürdüm.

Yanlız çok iyi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim fakültenin tuvaletinde vardı geçen dönem.
Böyle kapının 3 metre önünden başlayıp parça parça tuvaletin içine doğru sıçmış falan.

sonra binanın 1-2 köşesinde daha bulunca köpek oldugunu anlamıştık ama o zamana kadar birinin yolda indirip sıça sıça koştuğunu duşunmek eglenceliydi
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

beyler bir durun da başka bir perspektifle düşünün.

Teyze rahat değil, teyze doğal olanı yapıyor. Doğada hangi hayvan tuvalete gidip pisliyor ki, her canlı ulu orta bırakıyo nasıl rahatsa. Modernite, çağdaşlık falan bunlar özümüzü aldı götürdü, doğamıza dönelim biraz. Teyze en doğrusunu yapıyo, içinden geldiği gibi doğal yaşıyor. helal teyzem.

olm şuna teyze demeyin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

o değil de geçenlerde metrobüse sıçan biri vardı aynı insan mı acaba bak...

aha buldum

ahaha ekşi'den suraya zıpladım

tamamı : http://deerinadam.blogspot.fr/2012/08/koku-bir-metrobus-hikayesi.html

said:
Sonra bir anda ortalık hareketlendi. 4-5 kişinin “gel ulan buraya, seni pis herif” diye bağırarak genç birinin peşinde hızla koştuklarını gördüm. Genç ise hızla ve çok çevik bir şekilde arayı açıp uzaklaşırken, arada bize doğru dönüp bağırıyordu. “Ben öyle metrobüslerin içine, işte böyle sıçarım arkadaş… Bu eziyete mahkum değiliz… İnsanca toplu taşıma hepimizin hakkıdır” diye slogan üstüne slogan atıyordu. Çağlayan’da bir ara sokağa karıştı, gözden kayboldu. Zaten kimsenin de genci kovalayacak mecali kalmamıştı.
Öğrendik ki, aktivist bir üniversiteli gençmiş. Her gün kullanmak zorunda olduğu metrobüsün sefer sayılarının az olmasını ve metrobüslerin kapasitelerinin çok üzerinde yolcu almak zorunda bırakılmalarını koku bombasıyla protesto etmek istemiş.

asdafas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...