Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden yaşıyoruz lan biz

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

neden yaşadığın seninle ilgili bir konu. bilgine, hayatı yorumlayış biçimine, inancına kadar çoğu temel bileşenden süzüp çıkarırsın neden yaşadığını. yani kişiye göre değişir.

Anhora öncelikle asdhasfhasfd. insan amaçsız kalınca da yaşar gayet. önemsiz olduğu sonucuna varır ki bu genelde acı bir tecrübe, sonunda bununla barışır ve çoğumuzdan daha da tatlı yaşar.
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

Bir kurtarıcı adam gelsin bizi kurtarsın, bir sopalı adam gelsin bizi dövsün asdffg hiç anlayamicam ben bu dünyayı ya.

mayko bak öyle tek bir realite olduğunu düşünürsen olmaz bu iş. anlayamazsın dünyayı zaten anlamlandırabilirsin kendince. herkes öyle yapıyor. herkeşin bildiği kendine. enyormlamam bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Uzaydan dunyaya kendi gozlerimle bir kere bakmadan olmemeye karar verdim ben, gerekirse isildakli vampir olmaya bile raziyim yeterki su gezegeni kendi gozlerimle tepeden gorebiliyim

Salak ve imkansiz bir hayal olabilir ama cabaliycam sunun icin

evet salaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Uzaydan dunyaya kendi gozlerimle bir kere bakmadan olmemeye karar verdim ben, gerekirse isildakli vampir olmaya bile raziyim yeterki su gezegeni kendi gozlerimle tepeden gorebiliyim

tam beklentini bilemiyorum tabi de 15000 euroya filan şunu yapabilirsin

https://www.youtube.com/watch?v=izIClWYKK1o
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Laurelin said:

evet salaksin.

>__<

horacegoesskiing said:

Laurelin said:

tam beklentini bilemiyorum tabi de 15000 euroya filan şunu yapabilirsin

https://www.youtube.com/watch?v=izIClWYKK1o

yok ben ISS e gitmek istiyorum direk, parası neyse toplarız!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...