Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Season 3

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

İmmortal balta almak daha iyi değil mi? bulkathosa nazaran? Zaten fury bitmiyor.

bana da blood brother mı ne dustu ancient. 4.5k damage sanırım. Onunla takılıyorm. ama hala 31 level yapamıyorum. çok eksik var.

aynen işte fury sorunu yok o yüzden ik seti birakip sadece wastes ile takılıyorsun ancient bulkathos olunca. o %30 move speed ve attack speed baya farkediyor
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

3ximmo+5x waste ile dmg yetmiyor 50+ ölmüyorsun bossa 5 dkk kala geliyorsun kolay boss bile süre sonuna zor yetişiyor pylon ayırmadıysan kenara 300~ milyon dust devil dmg i yeterli değil o yüzden bulkatos biraz zorunlu yani güzel rift çıkmazsa.

Bulkatoslarin damage daha mi fazla oluyor anlamadim?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Regalya said:

3ximmo+5x waste ile dmg yetmiyor 50+ ölmüyorsun bossa 5 dkk kala geliyorsun kolay boss bile süre sonuna zor yetişiyor pylon ayırmadıysan kenara 300~ milyon dust devil dmg i yeterli değil o yüzden bulkatos biraz zorunlu yani güzel rift çıkmazsa.

Bulkatoslarin damage daha mi fazla oluyor anlamadim?

aynen daha yuksek ancient bulkathoslarin dps
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Abi ölmüyosun zaten sorun damag asdafs hala ignore pain pesindesin. Wotb zaten perma acik 4 yada 5 tane rend attiktan sonra

Bu dedigim tabi 5 wastes 3 ik set ile gecerli. Sade wastes diyorsan onda farkli biraz isler guguk falan lazim

ik'siz diyorum abi. ik'li olani suan oynuyorum iste guardianlarda tam iskence, yoksa hic bir problemi yok buildin.

sade guguk da yetmez bak benim dedigim buildi surda adamin teki yapmis
http://www.diablofans.com/builds/55105-bk-barb-54-grift
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

Aluriel said:

Abi ölmüyosun zaten sorun damag asdafs hala ignore pain pesindesin. Wotb zaten perma acik 4 yada 5 tane rend attiktan sonra

Bu dedigim tabi 5 wastes 3 ik set ile gecerli. Sade wastes diyorsan onda farkli biraz isler guguk falan lazim

ik'siz diyorum abi. ik'li olani suan oynuyorum iste guardianlarda tam iskence, yoksa hic bir problemi yok buildin.

sade guguk da yetmez bak benim dedigim buildi surda adamin teki yapmis
http://www.diablofans.com/builds/55105-bk-barb-54-grift

yani knockback + strong arm proclatmak için yapıyor bunu. %30 dmg çok iyi gibi duruyor ama getirisinin yanında götürüsü de var. unityden %15 elite dmg kaybediyor mesela kafadan. berserker rage almamış ordan da düşüyor biraz. pain enhancer yada toxin yerine guguk kullanıyor. gerçi bunu hesaplamak lazım o perma %15 attack speed 1-2 üst breakpointe getiriyorsa dustdevil ve wwyi, daha iyi bile olabilir duruma göre.

bence rend rune mutilate daha iyi bloodbathten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Oynaması zevkli
veya
bol yetenek kullanan, yeteneklerine cd doldukça basmak yerine bizim seçim yapabileceğimiz, şu arpg oyununu biraz daha zevkli hale getiren sınıflar neler? (en azından bana göre :P.)

marvel oynuyordum ilk arpg deneyimi olarak. Oradaki oynanış çok daha zevkli açıkcası. Attan inip eşeğe binmiş gibi hissettim kendimi. O yüzden böyle bir soru sordum. (madem iyi neye geldin derseniz, heriflerin endgame content anlayışı yok. Sıktı artık.. Birde yapacak pek birşey kalmadı orada. Sezon mantığı da yok. Trade de çok kısıtlı vs.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...