Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

noyan...

incdarkness

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

kurulun onunde son kez tartılmadan bile "cok sismandır asker olamaz" kagıdını imzalamıyorlar.

yok öyle bişey, son kez kurula çıktığında aynı zamanda ilk kez çıkmış oluyorsun her seferinde ve kurul sana sadece kararı okur, kurulda karar değişmez karar zaten verilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

madcow said:

kurulun onunde son kez tartılmadan bile "cok sismandır asker olamaz" kagıdını imzalamıyorlar.

yok öyle bişey, son kez kurula çıktığında aynı zamanda ilk kez çıkmış oluyorsun her seferinde ve kurul sana sadece kararı okur, kurulda karar değişmez karar zaten verilmiştir.
Ya ben aldım. 7 kez farklı yerlerde tarttılar. son karar cıktı. kurulda bi kere daha tartıl hadi bakıyım dediler. sonra imzayı attılar.
Sosyal ağlarda paylaş

O fotoğraf olayı eskidendi. Şuan kimse sizden öyle fotoğraflar isteyemez. Ayrıca gayim deyip askerden yırtmak o kadar kolay değil. TSKda gay olanlar askerlik yapamaz diyor ama uygulamada biraz farklı. Kurulda sizin gayliğinize değil, dürtüsel olup olmamanıza bakıyorlar. Örneğin 30 yaşında bir bankacı, işinde gücünde, düzenli ilişkisi var ama adam gay. Şimdi bu adam nasıl iş hayatında, sosyal hayatında bir düzen tutturduysa ordu içinde de aynı düzeni sağlayabileceği için askere alınması uygun görülüyor.
Ama diyelim ki 23 yaşında, götü başı ayrı oynayan bir gay. Yani çok dürtüsel hareket ediyor. Her hafta 2-3 partneri oluyor, gay bardan gay bara koşturuyor. Bu kişinin aynı tutumu ordu içinde de göstereceği düşünüldüğü için askere alınması uygun bulunmuyor, çünkü oradaki disiplini bozabilir.
Ya da gene ilk verdiğimiz örnekteki gibi dürtüsel olmayan bir gay vatandaş var diyelim. Ama kendisi diyorki; "ben dürtüsel değilim düzenli bir ilişkim var ama dışarıdan çok belli oluyorum" Böyle durumlarda askere almıyorlar, çünkü dışardan bariz belli olduğu için diğer askerler adamı her fırsatta sikmeye çalışıyor, rahat vermiyorlar. Bu durumda ordu içindeki disipini bozuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

adam gey taklidi yaparak askerlikten yırttığını beyan ediyor, çok ilginç:

http://forum.paticik.com/read.php?62,6921747,6922864#msg-6922801

Noyzura said:

hiç birşey istenmiyor. hiç bir fiziksel kontrol de yok. gidiyorsun anlatıyorsun işte ben böyle böyleyim diye. 5 defa gidip geliyorsun.

Noyzura said:

5 defa gidip geliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

O fotoğraf olayı eskidendi. Şuan kimse sizden öyle fotoğraflar isteyemez. Ayrıca gayim deyip askerden yırtmak o kadar kolay değil. TSKda gay olanlar askerlik yapamaz diyor ama uygulamada biraz farklı. Kurulda sizin gayliğinize değil, dürtüsel olup olmamanıza bakıyorlar. Örneğin 30 yaşında bir bankacı, işinde gücünde, düzenli ilişkisi var ama adam gay. Şimdi bu adam nasıl iş hayatında, sosyal hayatında bir düzen tutturduysa ordu içinde de aynı düzeni sağlayabileceği için askere alınması uygun görülüyor.
Ama diyelim ki 23 yaşında, götü başı ayrı oynayan bir gay. Yani çok dürtüsel hareket ediyor. Her hafta 2-3 partneri oluyor, gay bardan gay bara koşturuyor. Bu kişinin aynı tutumu ordu içinde de göstereceği düşünüldüğü için askere alınması uygun bulunmuyor, çünkü oradaki disiplini bozabilir.
Ya da gene ilk verdiğimiz örnekteki gibi dürtüsel olmayan bir gay vatandaş var diyelim. Ama kendisi diyorki; "ben dürtüsel değilim düzenli bir ilişkim var ama dışarıdan çok belli oluyorum" Böyle durumlarda askere almıyorlar, çünkü dışardan bariz belli olduğu için diğer askerler adamı her fırsatta sikmeye çalışıyor, rahat vermiyorlar. Bu durumda ordu içindeki disipini bozuyor.

Kardes ordu icinden sesleniyorum. Orduda disiplin falan yok zaten. Orduda disiplini bozan bi suru ibne var halihazirda. Bak escinsel demiyorum.

Millet her gece bonzai cekiyo siz hala disiplin diyonuz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyan'ın arkadaş listesi ve anturajının büyük bir çoğunluğu 1998-2005 arasında sıkışmış insanlar.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/68742/neoplast-roportaji-ve-satanizm-furyasi-1998

Şuna yakın bi ruh hali.
Ne zaman Noyan'ı görsem zaten aklıma Sıcağı Sıcağına isimli televizyon programı geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gecen yaz, beraber is yaptigim birkac kisiyle yemekteydim. bu fal tarot marot muhabbetleri acildi.
ofis calisani ve laborant kizlar, + 2 tane 50li yaslarda muhendis, sektorun onde gelen insanlari. ve modern insanlar.
ben fal mal sacma sapan seyler diye bi agzimdan kacirmis bulundum, meger hepsi gidiyormus falciya.

adamin teki var yok iste soyle herseyi biliyor, boyle herseyi biliyor, kartlardan cikariyor falan diye anlattilar. hemen sustum. nerede dedim. izmir dedi. aha dedim bunlari almis kucaga. isim ne dedim. bi isim soyledi. ulan dedim yabanciya yem olmuslar. bari noyan dudukleseydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...