Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 4

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

yediğimizden fazla attığımız sürece sorun yok.

Hamzaoğlu, "Bizim takım bunu hep yapıyor, bunu da çözüm bulmamız lazım. Oynadığımız zaman oynuyoruz ama zaman zaman fazla stres yapıyoruz. Bazı oyuncular, ben savunmaya gitmesem de olur dediği zaman sıkıntıya düşüyoruz. Çok basit 2 gol yedik ve çözüm bulacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

cok basit iki gol mu? asil sorun savunmanin yavas olmasiydi mac boyunca yetisemediler ahmet ilhana, veya o adam da cok hizli olabilir.

onun disinda ikinci golu atan adam hayatinin golunu atti, olay olduktan sonra onunu kapatsalardi, sut cektirmeselerdi demek kolay ama nerden bileceksin?
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

karabük'ün verilmeyen 2 penaltısı var. hani hiç penaltı hatası olmuyor ya sizin maçlarda, o yüzden belirteyim dedim.

Bütün maçı izledim, söz konusu "penaltılara" rastlamadım. Aklıma gelen tek pozisyon Sabri'nin pozisyonu, ona da penaltı diyebilecek objektif insan yok zaten dünya üzerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben şeyi anlamıyorum. 3-0 öndeyiz hala kontra yiyoruz. neden top tüfek saldırıyoruz sdkl

ayrıca emre çolak ne zaman oyuna girse gol yemeye başlıyoruz sdfs. başakşehirde de aynısı olmuştu. bu maç bile 3-3 bitebilirdi.

direnci baya düşürüyor adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...