Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4. Geleneksel Paticik Hearthstone Turnuvası

quixef

Öne çıkan mesajlar

bu arada ben bir şey söylemek istiyorum, bu noktadan finale kadar bo5, final bo7 gibi bir öneri sunuyorum. zaten hepi topu 4 maç var finale kadar. 1 matchupı bitirmeniz max 45-50 dakka sürer.

ne diyorsunuz gençlik

quixef said:

sabonis said:

direk gruplar birbiri ile mi eşleşiyor. bence kura çekseydik, eğlenceli ve heyecanlı olurdu =)

Belli bir sistem dahilinde, 1. Grup 4. Grup, 2. Grup 3. Grup vs.
Abi yeter valla uğraşamam yerleşti işte çoğunluk. Ayyyyy

asdfhudash adam patladı :D
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ya abi yıllardır turnuva organize eden biri değilim, şu an da pişmanım zaten nereden girdim bu işe diye düşünüyorum. Başlangıçta mantıklı gibi geldi ama hakkaniyete aykırı hakikaten. Kusurumuz olduysa affola.

iyi yaptın iyi. eğleniyoz işte. ama baştan kuralları net oturtmak lazım, biraz haydeeeeeee diye başladık :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bu arada ben bir şey söylemek istiyorum, bu noktadan finale kadar bo5, final bo7 gibi bir öneri sunuyorum. zaten hepi topu 4 maç var finale kadar. 1 matchupı bitirmeniz max 45-50 dakka sürer.

ne diyorsunuz gençlik

Sabo seni 15 dakikalık bişey için bile 5 gün beklemişken kimse buna cesaret edemez ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:

Baştan kural normaldi gelip sen dürttün sabo. Şimdi burda baştan koyalım falan deme. Resmen değiştirdiniz beni attınız oyundan. Ekmeğim ile oynadınız.

Afedersin de sonradan kural değiştirip hadi sen elendin demek ile mi oluyor?

ortada puanlama ile ilgili bişi konuşulduğunu hatırlamıyorum ben. adam kıçından puan tutmaya başlayınca, lan noluyo dedim sadece ben :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Tode, dediğim gibi baştan uydurduğum sistemin, aklıma gelmeyen bir ekstrem durumusun. Ama sırf benim uydurduğum bir sistem vardı diye, 3 galibiyeti olan adamı 2 galibiyeti olan adam varken elemek saçma. Ben hatamı görebiliyorum, senin işine gelmemesi doğal. Yapabileceğim çok bir şey yok, çoğunluk da böyle düşünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ya Tode, dediğim gibi baştan uydurduğum sistemin, aklıma gelmeyen bir ekstrem durumusun. Ama sırf benim uydurduğum bir sistem vardı diye, 3 galibiyeti olan adamı 2 galibiyeti olan adam varken elemek saçma. Ben hatamı görebiliyorum, senin işine gelmemesi doğal. Yapabileceğim çok bir şey yok, çoğunluk da böyle düşünüyor.

Benim 7 maç malibunun 6 maç galibiyeti var. Siz 3 maçı 1 maç olarak değerlendiriyorsunuz. Bence de burda bir saçmalık var gibi. Bu şekilde bakılırsa ben çıkıyorum.

Malibu 3 kişiyi yenmiş ben 2. Burdan bakarsak malibu çıkıyor.

Bide niye Spyro çıkıyor. Onun az yenilgisi var diye mi? İkili averaja bakarsak yine ben çıkıyorum.

Niye ikincisi? Bunlar sorular :D
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü o senin dediğin birincisi "maç" değil. O tek tek oyunların puana esas alınması tamamen benim uydurduğum bir sistem, açıkladığım sebeple yaptım, senin durumun (mağlubiyetlerin çoğunun 1-2 olması) aklıma gelmedi.

Ama bu işin genel kabul görmüş hali, kaç "kişiyi" yendiğin, o tek tek oyunların tek fonksiyonu o "maçın" skorunu belirlemek. Dolayısıyla ikinci versiyon, evrensel versiyon. Birincisi, benim uydurduğum. İnsanlara ters geldi, benim de içime sinmedi. Olay bundan ibaret.

Spyro'nun üç galibiyeti var, ve Malibu ile aralarındaki maçta Malibu'yu da 2-0 yenmiş. Çıkması doğal.
Sosyal ağlarda paylaş

turnuva'yı organiza eden sonuna kadar başında kalmalı ama onurlu bir şekilde. quixef'in puanlama sisteminde yaptığı hatadan dolayı iki arkadaş mağdur durumdalar, bu sorun quixef'in sorumluluğu alarak, kendi spotunu bu iki arkadaştan birisine vermesiyle çözülebilir sadece. bizim ondan beklediğimiz davranış bu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...