Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4. Geleneksel Paticik Hearthstone Turnuvası

quixef

Öne çıkan mesajlar

aaaaa kafayı kırıcam. tam maçları aradan çıkaracaktık. 2 saat önce güzel güzel oynadığım hearthstone açılmamaya başladı. battle.net kapatıp açtım, bu sefer battle.net açılmamaya başladı, restart attım bişi farketmedi. unistall ettim, install ederken authenticator istedi haliyle, ben telefon değiştirdiğimde authenticator'da problem olmuş, onu 15 dakkadır deaktive etmeye çabaladım falan. Şimdi sonunda yükleyebilidim ve battle.net yine login etmiyor. şaka mı ne.

patchle falan ilgili bişi olabilir mi var mı başka herhangi bir sorun yaşayan?
Sosyal ağlarda paylaş

Pazarı Pazartesi'ye bağlayan gece geceyarısı itibariyle maçlarını yapmayanlar,

- Rakipleri maçlarında uyuşuk kişi hariç eksik olmayan biriyse hükmen mağlup,

- Rakipleri bir başka uyuşuk ise hem kendileri hem uyuşuk rakipleri 0 puan almış sayılacak.

Casual dedik ama az yürüyün beya.
Sosyal ağlarda paylaş

gay olmakla ilgili çok büyük bir problemim yok :P ama çözemedim niye? asdufah

bu arada saçma bir olay var turnuvadaki puanlama sistemi ile ilgili bence. (tek tek oyun bazında galibiyet sayısı = puan) olmamalı.
yani bence aşırı saçma, düşünün bi adam 2-0 2-0 2-0 üç tane maç kazanıyor, sonra 0-2 0-2 0-2 kaybediyor. bu adam ile bütün maçlarını 1-2 kaybeden adam ile aynı puandalar
WTF ?!?
Galibiyet sayısını komple matchup galibiyeti olarak saymak çok daha mantıklı. ondan sonra da tek tek oyun bazında galibiyetlere bakarak da averaj hesabı yapılır.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

gay olmakla ilgili çok büyük bir problemim yok :P ama çözemedim niye? asdufah

bu arada saçma bir olay var turnuvadaki puanlama sistemi ile ilgili bence. (tek tek oyun bazında galibiyet sayısı = puan) olmamalı.
yani bence aşırı saçma, düşünün bi adam 2-0 2-0 2-0 üç tane maç kazanıyor, sonra 0-2 0-2 0-2 kaybediyor. bu adam ile bütün maçlarını 1-2 kaybeden adam ile aynı puandalar
WTF ?!?
Galibiyet sayısını komple matchup galibiyeti olarak saymak çok daha mantıklı. ondan sonra da tek tek oyun bazında galibiyetlere bakarak da averaj hesabı yapılır.

Olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o işin geyiği de, şimdi şu senaryoda misal

Bir kişi 3 maç kazanmış, kaybettiği tüm maçları 2-1 kaybetmiş, diğeri de 3 maç kazanmış ama kaybettiği tüm maçları 2-0 kaybetmiş. Eğer kaybettiği tüm maçları 2-0 kaybeden 2-1 kaybedeni kendi aralarındaki maçta yenmişse, 3 x 2-0 lı adamın 3 x 2-1 li adamın önünde tur atlaması da bana saçma geliyor. O yüzden böyle bir şey uydurdum. Kaynak kıçım. Siz daha iyisini yapın zaa!

O da geyiği, varsa bir sistem bu sakıncayı engelleyecek, değiştiririz. Bi de teoriye gerek yok, var mı o durumda kimse, daha az galibiyet almış birine elenen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...