Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14 Şubat 2015 Topiki

Mithat

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

abi.. neden sevgililerinize doğum günü haricinde yılın bir günü böyle "özel" bir şey yapıyorsunuz? yani yılın diğer günlerinde napıyorsunuz?

sevgililik müessesini ve sevgili olmayı ben yanlış mı biliyorum?

bu tek taraflı bir şey değil ki panpa.
birlikte yapılan bir şey. doğum gününden veya herhangi bir günde yapılandan farkı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

BabacumMostors said:

abi.. neden sevgililerinize doğum günü haricinde yılın bir günü böyle "özel" bir şey yapıyorsunuz? yani yılın diğer günlerinde napıyorsunuz?

Çay yapıyorum ben

mmmppphhhhh bana da yaaaap :)

<3<3<3<3<3<3<3
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

BabacumMostors said:

bu tek taraflı bir şey değil ki panpa.
birlikte yapılan bir şey. doğum gününden veya herhangi bir günde yapılandan farkı bu.

abi daha iy idiyorsun hergün kıarşılıklı bir şey paylaşmıyor musunuz? hani küçük bir sohbet, birbirini dinlemek hani birbirinizi güzel hissettirecek, bir iltifat bile olur, sevgililer günü,i anneler günü babalar günü vs bunlar bildiğin kapitalizmin itelemesi beliyor bana. hani doğum günü kişiye özel olduğu için kutlamayı tercih ediyorum insan hayatında bir kere doğpuyor ve bunun yıl dönümü oluyor

aynı şekilde evililk yıl dönümü de ama bu diğer günler toptan fiyatına perakende özel günler hep

ha bugünleri dört gözle bekleyen bir esnaf olsam bugünleri dört gözle beklerdim ama sonuç aynı hai para kaznaıyor olsam bile saçma sapan bir günden ekmeğimi çıakrıyor olurum, ne itelersen kâr ticarette
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın. kapitalizmin icat ettiği bir şey işte.
zaten ne mutlu diğer günlerde de sevdikleriyle mutlu mesut olabilenlere.

aynı kapitalizm öyle bir sıkıyor ki insanları, gündelik koşuşturmaca içerisinde çoğu insan sevdikleri ile istedikleri şekilde vakit geçiremiyor. sevgililer gününde de her ne kadar amaç kapitalizmin bu sayede milyarlarca dolarlık bir ekonomi yaratması ise de insanlar o gün en azından birlikte bir şeyler yapabiliyorlarsa bunu da anlayışla karşılamak lazım. bir çeşit şartlı refleks gibi, ben de eskiden çok yanlış buluyordum günleri sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, vs. şeklinde ayırmayı.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

gençler...
az önce gördüm.
İTÜ Maçka'da Havuzbaşı Restaurant'ta Coşkun Demir'in söyleyeceği limitsiz içkili+yemekli bir Sevgililer Günü organizasyonu var.
Kişi başı 90 TL.

Sevgilisi ile 14 Şubat'ta dışarıda yemek+içmek+eğlenmek isteyen arkadaşlara öneririm. Bunun dışında ortalama bşr eğlence yerinde program fiyatları kişi başı 200 Lira civarı.

oo coşkun demir hiç kaçırmam
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

gençler...
az önce gördüm.
İTÜ Maçka'da Havuzbaşı Restaurant'ta Coşkun Demir'in söyleyeceği limitsiz içkili+yemekli bir Sevgililer Günü organizasyonu var.
Kişi başı 90 TL.

Sevgilisi ile 14 Şubat'ta dışarıda yemek+içmek+eğlenmek isteyen arkadaşlara öneririm. Bunun dışında ortalama bşr eğlence yerinde program fiyatları kişi başı 200 Lira civarı.

200'e yok abi :D baya sordum. 225'e buldum en son bir yerde. baya da güzel ünlü yer. isim vermiyorum o da bitecek.

amk sanki beleş. hale bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...