Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14 Şubat 2015 Topiki

Mithat

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

suBzer0 said:

Ben 1 tane note 4 patlattım yeter ya..

ya pazartesi akşamı Çerkezköyden dönerken show radyo Nihatla sivrisinek programını dinliyorum her zamanki gibi.tam eve doğru sapacagim ki Merter Migros önünden yaptıkları yayında cep telefonunda iş cep uygulaması bulunan ve yanında pasaport olan dinleyicilerden ilk gelen 3 kişiye samsung note 4 hediye edeceklerini söylediler. Bastım gittim ve 15-20 saniye farkla kaçırdım.
Ne güzel hediye olacaktı karicigima.
Burun farkı ile kaçırdım.

sinema biletini alsaydin bari :)) o da nasil bir hediye abi bende dinlerken ulan keske oralarda olsaydik dedim
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

KuddusiMavra said:

suBzer0 said:

Ben 1 tane note 4 patlattım yeter ya..

ya pazartesi akşamı Çerkezköyden dönerken show radyo Nihatla sivrisinek programını dinliyorum her zamanki gibi.tam eve doğru sapacagim ki Merter Migros önünden yaptıkları yayında cep telefonunda iş cep uygulaması bulunan ve yanında pasaport olan dinleyicilerden ilk gelen 3 kişiye samsung note 4 hediye edeceklerini söylediler. Bastım gittim ve 15-20 saniye farkla kaçırdım.
Ne güzel hediye olacaktı karicigima.
Burun farkı ile kaçırdım.

sinema biletini alsaydin bari :)) o da nasil bir hediye abi bende dinlerken ulan keske oralarda olsaydik dedim

yav sinema bileti kalmamış ki gözüm. millet apaçi gibi dolmuş otobüsün etrafına. herkes telefona indirmiş tabi iş cep uygulamasını. :))
neyse. önümüzdeki maçlara bakacağız. ama gerçekten acaip bir hediyeydi yaaa...
Sosyal ağlarda paylaş

hani icerigi hakkinda hicbir fikri olmasa bile yani x telefonunun 4 u 2 sinden 100 000 kat kotu vs olsa bile 4 buyuktur 2 o zaman iyidir cikarimi kucukken ogrenilen birsey

hastalarda da ole..ilac secmis dozu ayarlamissin atiyorum 20 mg lik diyorsun..hasta bunun 1 gramligi var mi o daha iyi gelir diyor
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

axedice said:

BabacumMostors said:
kapitalizmin itelemesi

Sene 2015 hala captain obvious argümanları 8-)

Kadınların hoşuna gidiyor böyle şeyler plain&simple.

hepsinin hoşuna gitmiyor, ha adama da bağlı işi şartlı reflekse bağlamış sa tabii ki de kadın bekler, sen senenin her günü daha ufak şeyler yaparsan "14 şubat gelse" diye beklemez kadın

yada ben yine gidip 14 şubat vs geyiklerini sevmeyen birine denk geldim

kız arkadaşının çevresinde yeterince "seninki ne aldı, seninki ne yaptı" diyen yok.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

xaty said:

sevgililer gününe yalnız girmeyin diye sevgililer günü öncesi de speeddating partileri olmuş, belki bu gece de vardır bir yerlerde.

link yok mu link.

ben de "bi arkadaş"ın evinde geçiricem bakalım.

ahanda link burda

http://www.biletix.com/etkinlik/SZK01/TURKIYE/tr

65 TL 'ymiş aslında gidilebilir heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

eski ev arkadaşıma iş yerine şunu yolladım

tepkisini bekliyorum gönderici adını da alev yaptım sdfsdf.

kız arkadaşıma da ayakkabı aldım .

hediyeler isabetsiz olmus.
abi kadina ayakkabi almak cok zordur ya. nasil yürek var.
ayakkabi cok hassas bir konu. o aldigin yanlis ayakkabi
yüzünden cok büyük bir nefrete maruz kalabilirsin.
ha önceden gösterip bunu istiyorum ama param yok demisse ok.

ps: arkadas ugg almissa banlanmasini teklif ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...