Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifty Shades of Grey (2015)

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

“Yes.”
“Yes, what?” He leans over me, glaring.
“Yes, Sir.”
“Do you mean that?” he snaps.
“Yes, Sir.”
“Good. Lift your arms up over your head.”
I do as instructed, and he reaches down and grabs the hem. Slowly, he pulls my dress up over my thighs, my hips, my belly, my breasts, my shoulders, and over my head. He stands back to examine me and absentmindedly folds my dress, not taking his eyes off me. He places it on the large chest beside the door. Reaching up, he pulls at my chin, his touch searing me.
“You’re biting your lip,” he breathes. “You know what that does to me,” he adds darkly. “Turn around.”
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

http://www.youtube.com/watch?v=4Tddp2_yVKE

uan bedelliler. azer bülbülün sanatını hiç bir zaman anlayamayacaksınız... hayata 1-0 yeniksiniz

çığlık attım ya

uzun dönem gardaşlarımızın rock star'ı. şu herif öldüğü dönem askerdim, haftalarca azer dinledik hıamınas
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

elesso said:

http://www.youtube.com/watch?v=4Tddp2_yVKE

uan bedelliler. azer bülbülün sanatını hiç bir zaman anlayamayacaksınız... hayata 1-0 yeniksiniz

çığlık attım ya

uzun dönem gardaşlarımızın rock star'ı. şu herif öldüğü dönem askerdim, haftalarca azer dinledik hıamınas

ZORUNA MI GİTTİ GARDAAAAŞ ZORUNA MIIII
Sosyal ağlarda paylaş

tecavüz edilip boynundan bıçaklanıp yakılarak katledilen bi kızla alakalı olarak yapılabilicek olan tek demogoji tecavüz etmeye kalkanın ne kadar büyük bir orospu cocugu olduğudur. filmle konunun alakası nedir? babası ve yanındaki arkadaşıyla DNA izi kalmasın diye kızın kollarını falan mı kesmişler filmde?
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

tecavüz edilip boynundan bıçaklanıp yakılarak katledilen....

İşte benim kızdığım nokta bu. Sadece tecavüz üzerinden demagoji yapılması. Tecavüze idam gelsin rererö demeler katliamın asıl yüzünü arka planda bırakıyor. Ben demiyorum ki tecavüz denmesin ama sırf bunun üzerinden yürünülmesi çok yanlış.

Ha diğer konuya gelecek olursak bütün erkekler böyle şöyle rererö seksten soğuttunuz rererö ama gider erkek arkadaşımla izler öpüşürüm asdaskf. Şiddet ve sekse karşı olup BDSM tabanlı seks filmi izlemek.. Peki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...