Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elektrik faturası

xaty

Öne çıkan mesajlar

bu ayki elektrik faturalarınızda garip bi artış var mı? bana hep 20-50 arası gelirken bu sefer 120 civarı geldi

bana şimdiye kadar hiç gelmediği gibi bi fatura geldi, değişik bir şey de kullanmıyorum.

ekşide de konusu vardı, orda da şikayetçi olanlar var bu durumu fark edip. 2 aylık olduğu söylenmiş ama buna dikkat etmemiştim, ona bir bakıcam akşam. yine de fazla geldi

sizlerde durum ne?
Sosyal ağlarda paylaş

80 tl gelirken 100 tl geldi bi hop dedik sonra zamma bağladık ama bakalım bu ay nasıl olacak ev arkadaşım 15 gün falan memlekete gitti o yokken faturada ciddi değişiklik olursa konuşacam sdf mesela tv nin önünde uykuya dalıyor alet açık kalıyor hani bir süre sonra ekranı karartıyor ama yine de arkadaki lambaları yanıyor, lked olsa gam yemeyecem de lcd cayır cayır elektrik çekiyor
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

80 tl gelirken 100 tl geldi bi hop dedik sonra zamma bağladık ama bakalım bu ay nasıl olacak ev arkadaşım 15 gün falan memlekete gitti o yokken faturada ciddi değişiklik olursa konuşacam sdf mesela tv nin önünde uykuya dalıyor alet açık kalıyor hani bir süre sonra ekranı karartıyor ama yine de arkadaki lambaları yanıyor, lked olsa gam yemeyecem de lcd cayır cayır elektrik çekiyor

baba-cum faturaları düşürmek istiyorsanız beni ev arkadaşı alabilirsiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Gazetede falan haberi vardı, memur maaşlarına denk getirmek için fatura dönemini değiştirmişler. Muhtemelen Aralık 15'ten beri fatura ödemiyordunuz çoğunuz.

kilif hazir minare lutfen...adamlar 15 20 gun kaktirip hem zamli hem de katlamali fatura kesiyorlar..hatta vergi ayarlari degistigi icin adamlarin kaktirdigi faturanin vergisini de zamli oduyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...