Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread

quixef

Öne çıkan mesajlar

kadın çok net fiyat belirtmiş işte beni istiyorsan bedelin bu diyor. fıkradaki gibi işte ablaya soruyorlar 5 milyon dolara tanımadığınız biriyle yatar mısınız diye olabilir diyor sonra da 50 dolara yatar mısınız deyince çemkiriyor beni orospu mu sandınız diye, onun gerçek versiyonu
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben öyle çok efektif kullanamıyorum bu facebook'u. Şimdi böyle grupları görünce ulan neler varmış diyorum hep.
Hatta geçen radar ihbar gruplarını gördüm yuh dedim. Millet radar nerede ise foto çekip yolluyormuş.
Kim bilir daha neler vardır da işte... Biz anca emmioğlu ile bayramlarda kutlaşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkadaşlar duydumki yazdıklarım internette sayfalarda dolaşıyormuş, buradan mesaj yoluyla küfür edenlere ve müstehvcen resim yollayanlara dava açıcam haberiniz olsun. ezik olduğunuz bu kadar belli etmeyin. ve hala kendini zengin gibi göstermeye çalışan askeri ücretliler çok zekisiniz

ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Cogu hatun buna benzer kriterleri kafalarinda tutuyor. Sen coguna uymayinca basiyor tekmeyi. Sende dusunuyon " Nerde hata yaptim. Basta iyidik falan" Beceremedigini falan dusunuyon. Bakiyon sonra hatun mal bi elemanla dolasiyor. Simdi bu benden iyimi diye dusunuyon. Aslinda o elaman sadece hatunun kafasindaki kriterlere daha cok uyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...