Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şişliden pendike nasıl gidilir

masa

Öne çıkan mesajlar

abi delirmişsiniz siz ya, in bin o yol en az bi buçuk iki saat tutar ve üstüne yorgunluk cabası, yağmur da yağıyor otobüs dolmuş da bekliceksin kartal köprüsünde. en temizi 251 e bineceksin 1 saat 10 dakika sonra pendikte ineceksin, yolda da oyun oyna, müzik dinle, kitap oku aklına ne gelirse. çocukluğumdan beri pendikten şişliye feriköye falan gidip duruyorum her yolla gittim en temizi 251.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

hepiniz farklı birşey söylemişsiniz.hangisi doğru olan?
drall senin dediğin gibi gitsem 3 saate yetişir miyim?

bu yolla şişliden kartala gidişin 1 saat kadar sürer muhtemelen, ordan sonrasını bilemem. her indiğin durakta metro beklersen bi saat on dakkaya falan çıkabilir belki. yukarıda biri çocukluğumdan beri gidip geliyorum demiş, onu da dinleyebilirsin. ama otobüste yol tutuyo beni dur kalklar yüzünden bi yerden sonra, o yüzden metroyu daha çok seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

metroyla kadıköy kartal 35 dakika sürüyor, metrolara giriş çıkış zaten 5 er dakika o da hızlı yürürsen merdivenlerde beklemezsen. hadi 2-3 dakika metro bekledin 50 dakikaya yakın sürüyor sadece metro yolculuğu. kartaldan çıkınca otobüs garına yürümen lazım 3-4 dakika da orası. 17b nolu otobüs ara saatlerde 20 dakikada, yoğun saatlerde 15 dakikada 1 hareket ediyor. hadi 5 dakika orda bekledin, pendike gelmesi de 10 dakika aşağı yukarı hızlı gelirse. abi daha bak metrobüs yolculuğunu hesaplamadım sdafadas neyse abi 251 dışında gelenlere zaman daha yavaş geçiyor galiba hayırlı yolculuklar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...