Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

otobuste kıza asık olunurmu??

hellspe

Öne çıkan mesajlar

Otobüste kıza aşık olunmaz kızdan hoşlanılır..
ilk görüşte aşka da inanmam şahsen :-)[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Apache, 08 Ocak 2005 21:45 tarihinde demiş ki :
-kertenkelenin orospusuna ne denir?
kertilenkele

| Mail | :[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mutos, 16 Ocak 2005 12:50 tarihinde demiş ki:
said:
wook, 16 Ocak 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
aklıma bi an nuri alço geldi....

olm nuri alco tokat mı atıodu.ben genelde kadınlara tekme atarken goruodum ama.
hey gidi naro be.
"paranın saltanatı varsa,sultan naro"

senin gibi nuri alço fanatiğinin tokatları görmemesine inanamıyorum.:D neyse konu çok saptı...[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
cs:WooK[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

arkdşlr burada aşk denen şey zaten sembolik bi kelime olarak kullanılıyo.Yani çok hoşlanma manasında.Anlamı güçlendirmek için hesaabı;)

kaldı ki aşkın tarifi yok literatürde...[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası "aşk" gibi bir kavramı bu kadar basitleştiren kişilere pek hoş bakmıyorum. İlk görüşte aşka inanmam. Aşk sevginin ilerisidir. Sadece dış görünüşe, tipe değil karaktere ve tavırlara, kısaca kişinin bütününe hitap eder. Otobüste ya da herhangi bir yerde ilk defa gördüğü birine karşı birinin en fazla hissedebileceği şey hoşlanmadır. İlerisi zaten nasıl olsun ki tanımadığı bir insana karşı? Aşkın yanında çok basit bir kavram bu. Bunu aşk olaran gören de çok basitleştirmiş demektir.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

@sae ;ben burada geçen aşk kelimesinin içeriğinden bahsediyorum.Yoksa tabiki yaşanılan ölümsüz aşkların yeri ayrı[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

[Bu mesaj paspatur tarafından 16 Ocak 2005 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Olunur...Otobüste de olunur,dolmuşta da olunur,şahsi arabanda da olunur...Yeter ki karşındaki kendine yakışanı giysin.[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!

[Bu mesaj TooRan tarafından 16 Ocak 2005 13:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...