Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

otobuste kıza asık olunurmu??

hellspe

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar vallahı ben oldum bi de kızla yan yana oturuodum bı de kız cok tatlıyıdı sırf o kızı daha cok gormek icin 2 durak sonra inidm otobusten(sonucta 30 dakka fazla yurudum) bi de otobusten ındıgım an haytımın en kara anı olarak baynıme kazındı anlayın artık halim!!![signature][hline] Msn: [email protected]
I've Become so numb
Sosyal ağlarda paylaş

olunmaz mı bende oldum ama ben senden şanslıyım kız her sabah aynı otobüse biniyor yarın sabahın köründe kalkacam muhabbeti kurmak için her türlü yolu denicem...[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
cs:WooK[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.

yok abi walla aşık oldum hormon fln deil :D[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
cs:WooK[cVk]
Sosyal ağlarda paylaş

otobüs aşkları zaten süperdir.
güzel kızdır, hoşuna gider.
belki hayatta bir daha göremiyeceğin kıza hasta olursun.
seninle aynı yerde inmesi, sohbet etmek imkanı olması için dua edersin.
disko da değil ki burası herkesin ortasında gidip tanışıcaksın? anca filmlerde oluyor o tip sahneler...
ama bi bakarsın iniyor.. :)

otobüs aşklarını bu kadar ciddiye almanız, hormonlarınıza çok fazla kapıldığınızı gösteriyor, abazalığın doruk noktası oluyor sanırım :D[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

bundan yaklaşık 1-2 ay önce evden işe gidiyorum servisteyim.Trafik son derece sıkışık.Adım adım ilerliyoruz.Kafam bozuk yine moddayım bunalım takılıyorum yani.İçerde usuldan bi türkçe FM dıngırdıyo...Servisin yanındada eş zamanlı bi otobüs gidiyo.Bi onlar geçiyo öne bi biz.Bi ara gözüm otobüsün camına ilişti çok tatlı bi kız oturuyo.Yalnız kız ters olan koltuğa oturmuş.Yani yüzü tamamen bana dönük.Göz göze geldik.Kız pek mahçup.Biraz da üzgün gibi.Birden bire serviste çalan şarkıyla kızın ağız hareketlerindeki senkronizasyon dikkatimi çekti.Kızın kulağında walkman vardı ve aynı frekansı dinliyodu.Bi iki saniyelik bi bocalamadan sonra olayı anladım ve hemen kıza doğru bakıp şarkıya eşlik etmeye başladım.Beni farketti güldü.Mahçup bi şekilde şarkıyı mırıldanmayı kesti.Ben el kol hareketleriyle devam etmesini istedim.Ama otobüs tam bu arada arkada kalıverdi.Tabi benim aklımda...Bir kaç saniye içinde otobüs tekrar yanımızda belirdi.Bu sefer kız mahçupluğunu atmış ve gözlerimin içine şimdiye kadar kimsenin bakmadığı gibi bakarak şarkıyı söylüyodu.Şarkı mı neydi;bizimkisi bir aşk hikayesi...
Tabi benim kendime gelmem akşamı buldu.[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...