Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

otobuste kıza asık olunurmu??

hellspe

Öne çıkan mesajlar

said:
paspatur, 16 Ocak 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
taxsi de?

Tuttuğun taksiye binecek kadar yüzsüzse orda da olunur.Zaten o kız da aşık olmaya hazırdır.Ya sana ya da taksiciye aşık olur.[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cheester, 16 Ocak 2005 11:45 tarihinde demiş ki:
arkadaslar vallahı ben oldum bi de kızla yan yana oturuodum bı de kız cok tatlıyıdı sırf o kızı daha cok gormek icin 2 durak sonra inidm otobusten(sonucta 30 dakka fazla yurudum) bi de otobusten ındıgım an haytımın en kara anı olarak baynıme kazındı anlayın artık halim!!!

Olunur nie olunmasin ama çok çabuk unutuosun
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bende bigün arklarla minübüse bindim bi k1z gördüm arkada onu görebilmek için birine yer werdim hmn. S1rf onu görebilmek içn.Araba fazla kalabal1k deildi yapt11m bütün espirileri k1zda duyabiliyodu ve dinledikçe gülüyodu.Ona o an acaip bi _ekilde asik olmustum ama sona unuttum tabi....:)
Sosyal ağlarda paylaş

lol tam imzalık quotelerin var :) chester benim "YTL nin gelmesine sevinmemin tek sebebi artık o duruşa vuruş kaç kuruş diyebilcez" lafını yapmak istiyomu$ lol yapsın bakalım =] isteyenler alabilir tamamen ücretsizdir =][signature][hline]Kendin alabilecegin bir hakki asla ba$kasinin sana vermesine izin verme...

Tıkla yada Clickle Pati Sözlük Infarctus

Sosyal ağlarda paylaş

=]
bende pek sevmem imza kullanmayı imzam yoktur genelde imzada resim koyarım burda olsaydı koycaktımda bizde sözlük koyuyoz millet görsün ugrasmasın direk tıklayp gitsin bişiler yazsın die =][signature][hline]Kendin alabilecegin bir hakki asla ba$kasinin sana vermesine izin verme...

Tıkla yada Clickle Pati Sözlük Infarctus

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...