Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

otobuste kıza asık olunurmu??

hellspe

Öne çıkan mesajlar

otobüste bisey olmaz asıl dolmusta olur.
ben arkada oturuyordum lise sonda elimde deneme sınavı kitapcıgı vardı yanımdada guzel bi kız oturuyodu denemeyemi girdin nasıl gecti dedi oat diye ahan noluyoz lan dedim karsı dersaneye gidiyormus hatun laf lafı actı eheh sonra her dersaneye gidisimde gorur oldum kızı ne yazık benim kız arkım vardı yoksa gerisini siz dusunun ehue[signature][hline]Yeni şubemizin hangi ilde açılmasını istersiniz?
Antalya olucak. thx.
http://www.tusdata.com sağ tarafta anket.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe.. bende bi keresinde durakta otobüs bekliyodum,kulagimda walkman falan.. neyse birden cocugun teki geldi, tam metalci bi tip böyle uzun saclari falan vardi.. geldi yanima egildi, ne dinledigimi ögrenmek icin .. hehe sonra ben $ok bi vaziyette ''nooluyoz abi?!'' gibilerinden suratina baktim mal mal.. sinif arkadaslarimda noldugunu anlamamis bi sekilde gülüyolardi :-).. neyse sonra bu eleman muhabbete basladi birden ''vay müzik zevkini sevdim, ismin ne senin vs.vs. diye'' neyse sonra beraber otobüse bindik.. yanima oturdu falan... bende hala saskin bi durumda ''hede hödö'' diye cocugun sorduklarina cevap veriorum hehe.. müzik dinledik sonra ikimiz 10 dk.lik yol boyunca.. bu arada cocugun inmesi gerekiyodu.. ''rahatsiz ettiysem özür dilerim'' dedi ve gitti öküzz ya:-P insan bi tel. numarasi ister ya hehe.. ama sorunu cözdüm.. cocuk sarhostu.. nefesinden anlasiliodu.. hehe yani sarhos olmasa benle hic konusmicakmis.. böhüüü..! eve geldigimde direk tepkim su oldu '' anne asik olduumm!!'' bi kac hafta sonra cocugu sinemada gördüm gülümsedi.. ama babam yanimdaydi konusamadim $ansa bak :D[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 16 Ocak 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
nerden anladın aşık olduğunu? sırf onu mu düşünüyorsun? kalbin daha mı hızlı çarpıyor?

hormonların bok yemesi.

+1 aşk emek ister öyle aha kıza bak nefis aşık oldum demekle olmuo olaylar[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...