Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

piyasadaki en iyi hardal

lunatari

Öne çıkan mesajlar

hardal değişik bi damak zevki ya, ben de çok seviyorum ama sevmeyen insanları da anlayabiliyorum hani.

http://www.kismetticaret.com.tr/bazaar/image/cache/data/amora%20buyuk-500x500.jpg

bundan vardı bende. pahalı diye almıyorum bir süredir ama canım çekti alacam bir ara
Sosyal ağlarda paylaş

o balli hardali aklim almiyor. neyin uzerine koyacaksin o tatli seyi?
gecen tavuklu bi salata soyledim, balli hardal da yaziyodu icindekilerde de, ulan heralde bir bildikleri vardir dedim siparis verirken. bu kadar kotu birsey olamaz ya. ne isi var tatlinin yemegin icinde
Sosyal ağlarda paylaş

hardal severim,en iyisi şudur budur diyemem,zevk işi

kimi sarı sever,kimi dijon sever,kimi siyah acı hardal sever,değişir yani
ama
gerçekten hardal seven arkadaşlara önerim : markaya takmayın,üretim tarihine bakın.
aynı tip hardallardan ilk alınması gereken,en taze olanıdır
sıkmalı plastik içersindeki hardallardan almayın
en güzeli bence colmans yahut özyer toz alıp tüketmeden önce kendin hazırlamak,içine aktardan edinebileceğiniz tane hardal tohumlarını fln katarsınız,ÜÜÜÜÜÜÜF,gurme hardal

bambi büfe ve gelik'in hardallarını çok beğenirim mesela,onlar da tozla yapıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

günaydın'd var bi acı hardal, kendi üretimleri onların da
acı severim diye bol aldıydım, ilk lokmamda yemin ederim beynim durduydu 15sn.

Ben böyle birşey arıyorum... Atakoy'de bir kafede yemiştim aynı acıyı bir daha bulamadım. Tam bir wasabi kafası abi... Böyle beyninde hissedicen o acıyı... Gözlerini yaşartıcak birşey olucak. Önerisi olan var mı ?

Eskiden Kühne dijon tipi acı hardal fena degildi ama recipe mi değişti ne oldu artık yakmıyor burun,beyin...
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

günaydın'd var bi acı hardal, kendi üretimleri onların da
acı severim diye bol aldıydım, ilk lokmamda yemin ederim beynim durduydu 15sn.

haaa doğru bak.

satmıolar ama galba onu.

bir de "holy shit" diye bir sos var tavsiye ederim. üzerinde "kürdanla sürün" yazıo askldjaskldjas. arkadaşım salak gibi ekmeğe sürüp bir lokma almıştı. sarhoş ayıltmaya birebir :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...