Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

böylesini ilk defa gördüm lan

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bizim markaya atılmış mail.

Merhaba,23 yaşındayım bir rahatsızlık geçirdim ve çalışamıyorum.2 yaşında kızım var ihtiyaçlarımızı karşılayamıyorum.İnanın çok zor durumdayım.Ücretsiz cilt bakım,makyaj ve parfüm ürünlerinizden gönderirseniz çok mutlu olurum.Lütfen ilgilenin.Cildim karma ve cilt rengim light.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

Muhtemelen temel ihtiyaçlarını karşılamaya ancak gücü yetiyordur ve bir kadın olarak bakımını da yapması gerektiğini düşündüğünden(Eminim bütün kadınlar için çok elzem bir durumdur bu) böyle bir mail atma ihtiyacını hissetmiş gibi geliyor bana. Dalga geçilecek bir durum yok bence

şu şekilde hayatını idame ettiren ne kadar çok insan var bir bilsen.

o kadın gidip aynı mesajı c/p yapıp ekmeğini de alıyor, gidip c/p yapıp elbise de istiyor. hatta aynı mesajı bi bakıyorsun başka biri de atmış.

tek merkezden çıkıyor ama senkronizasyon olmadığı için böyle pişti oluyorlar yer yer.

iyi niyetli olmaya çalışırken saflık etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bizim markaya atılmış mail.

Merhaba,23 yaşındayım bir rahatsızlık geçirdim ve çalışamıyorum.2 yaşında kızım var ihtiyaçlarımızı karşılayamıyorum.İnanın çok zor durumdayım.Ücretsiz cilt bakım,makyaj ve parfüm ürünlerinizden gönderirseniz çok mutlu olurum.Lütfen ilgilenin.Cildim karma ve cilt rengim light.

ahahahahaha abi bu ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

benim bir arkadaşım da blogger ve moda ikonu olmuş askdjsaldj. kızın 10k takipçisi vardı 2 3 ay önce, şimdi olmuş 40k fln. paso birileri bişiler yolluo fln.

fiziği düzgün olup (giysiyi iyi taşımak burada kastım) çok giysi alacak kadar parası olan herkes moda konusunda söz sahibi ve blogger oluo zaten günümüzde.
Sosyal ağlarda paylaş

onu yazmaya geldim, usengecmis bu. sermayeye bile gerek yok, internetten arakladigi resimlerle bir kozmetik blogu baslatip tonla bedava urun elde edebilirdi, bitane blogger beles gelen kozmetiklerle doldurdugu kocaman bir sifonyerin resmini cekip koymustu, bulabilirsem koyarim direk asdfasdf

disarda daha kolay gerci, en masumu bile bir wishlist yapip amazondan 3-4 resimle goturuyor herseyi, twitchde ic camasiri ile oturup wowda quest yapip binlerce dolar kaldiran tipleri saymiyorum bile

playing vidya

http://www.youtube.com/watch?v=gphkEmy_5dk

kizda suc yok her zaman dedigim gibi, ona o parayi veren erkekler gerizekali direk
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

onu yazmaya geldim, usengecmis bu. sermayeye bile gerek yok, internetten arakladigi resimlerle bir kozmetik blogu baslatip tonla bedava urun elde edebilirdi, bitane blogger beles gelen kozmetiklerle doldurdugu kocaman bir sifonyerin resmini cekip koymustu, bulabilirsem koyarim direk asdfasdf

disarda daha kolay gerci, en masumu bile bir wishlist yapip amazondan 3-4 resimle goturuyor herseyi, twitchde ic camasiri ile oturup wowda quest yapip binlerce dolar kaldiran tipleri saymiyorum bile

playing vidya

http://www.youtube.com/watch?v=gphkEmy_5dk

kizda suc yok her zaman dedigim gibi, ona o parayi veren erkekler gerizekali direk

Şu an hayatımda eglence için yaptıgım tek şey bu salak karıları streamsnipelamak.

DOING THE LORD'S WORK.

http://i.imgur.com/0he0OG2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...