Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye - Nanatsu no Taizai | The Seven Deadly Sins

Regalya

Öne çıkan mesajlar

Alternative Titles:
The Seven Deadly Sins
七つの大罪
Genres: Action, Adventure, Comedy, Ecchi, Fantasy, Shounen, Supernatural
Episodes: 15 Episodes

Status: Ongoing
Airing Date: Oct 05, 2014

The "Seven Deadly Sins," a group of evil knights who conspired to overthrow the kingdom of Britannia, were said to have been eradicated by the Holy Knights, although some claim that they still live. Ten years later, the Holy Knights have staged a Coup d'état and assassinated the king, becoming the new, tyrannical rulers of the kingdom. Elizabeth, the king's only daughter, sets out on a journey to find the "Seven Deadly Sins," and to enlist their help in taking back the kingdom.

Ağır FT influence var ama fena değil konusunu hakeder.

Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sezonun en iyilerindendi. Şu an yayınlananlar arasında en çok sabırsızlandığım anime olabilir hatta.

Ama zamanında sub çıkaran grup yok ya, hızlı ve popüler grupların ilgisini çekmemiş nedense. Chyuu var, ki en iyi ihtimalle 1 hafta gecikmeli filan çıkarıyor, bir de FedSubs var o da fena değil, bundan takip ediyorum, ama o da 1 veya 2 gün filan gecikmeli genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
mangasını okumak aklımdaydı, burada görünce animesine bakmaya karar verdim.
baya güzel yapmışlar hunterx kalitesinde bi adaptasyon olmuş bence. benim de en sevdiğim yanı nonstop aksiyon oluşu, her dakika bişeyler dönüyor gram sıkılmıyorum izlerken :D
chyuu'yu beklemekten çürüdüm yalnız. en heyecanlı yerinde yetiştim güncele.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...