Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold kasma - WoD

barbu

Öne çıkan mesajlar

Yazılmıştır muhtemelen de tanaan rare farmlayip günlük 15/20k kazanabiliyorsunuz şansınıza göre. Rep veren medalyon bizim ahta 9k ya gidiyor. 4 rare'i kesmesi de 15-20dk sürüyor.

Xrealm addonu da çok gereksiz. Grup aramaya girin rarelerin ismiyle arama yapın her 3-4 dakikada bir serverda grup Kuran birileri oluyor. Kesip çıkıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

hangi madalyonlar onlar ya varmı link? vay arkadaş nasıl rare farmlıyonuz ayrıca rareden düşenler BOP değil mi?

4 tane büyük rare var, günde 1 kere kesebiliyosun, onların droplarından oil düşüyor ve şans ile o madalyon ve mount düşme şansı var. madalyonlar satılabiliyor ama şans meselesi bana hiç düşmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bol bol medallion kas abso =D darkmoon rep buff ı da al sonra git garrison unda tradepost bonusu ile aç aç kullan =)

Oyun ilk çıktığında bir gazla 3 rep birden exalted ladım 2-3 haftada. Sonra ne hikmetse bir türlü laughing skull ve pvp rep e bir şey yapamadım kaldı öyle.

Bu son patchde gelen 3 repide medallion vs derken exalted ladık. Allahtan medallion eskilerede veriyor. Neredeyse onlarda birşey yapmadan bitecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...