Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıkoy/Ziverbey Gym

xunn

Öne çıkan mesajlar

KenshinHimura said:

o yemek yiyemiyorum yesemde kilo alamıyorum falan diyenleriniz var ya hah topunuzun amınakoyımben ayar oluyorum olum size çok pis bileniyorum size

xunn gel takıl 2 hafta benle nası yenir öğreteyim sana

öğretmekle ilgisi yok, bi oturuşta senin kadar yerim ben de. sadece açlık hissim kuvvetli değil aklıma gelmiyor unutuyorum. açken uyuyamayan insanlar çok mesela benim umrumda olmaz sdfg.

senko said:

yok ya öyle insanlar topluluğu var
hergün yatmadan önce burger/pizza yiyip sabah cipsle kahvaltı yapıp 7/24 wow oynaıp 1.80 boyla 56-57 kg arası duran arkadaşım vardı.
fizik diye bişi var, aldığın kalori verdiğini geçerse kilo alırsın diye düşünüyorsun ama gerçekte öyle işlemiyor.

işliyor abi. "hızlı metabolizmalı" dediğin adam da senden 129837129837 kalori fazla yakmıyor, oldu olacağı 300-400 kalori yani. yeterince yemiyor demek ki alamıyorsa bu kadar basit. öğün atlıyordur bir şey yapıyordur bir yerden eksiği vardır mutlaka. ben mesela fark ettim ki oturunca hayvan gibi yiyorum insanlar oha diyor ama kahvaltı yapmak falan aklıma bile gelmiyor. böyle olunca kalıyon işte aynı kiloda.
Sosyal ağlarda paylaş

valla aslında hep meyve bulundurabilrisiinz pc nin yanında falan böyle gördükçe yersiniz hep, proteinli tatlı falanda yapabilirseniz (ki zor biraz ama isteyince neden olmasın) sporla bide güzel kilo alınır spora hem böyle 1-2 saat bişi yemeden gidip eve gelince normal daha çok yiyebilirsiniz kendinize güzel soslar hazırlayıp sos olayı yemeyi baya fark ettiriyor, bende bulkda çok zorlanıyorum kilo almak böyle değişik soslar acılar falan deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sabah 7'de kalkip 14'e kadar tek lokma surmuyorum agzima 1450 kaloriyi gece 11'deki son yemege kadar kontrol edebilmek icin

iki gofretin 500 kcal, uc kasik mis gibi fistik ezmesinin 350 kcal ettigi bir realitede halen kilo alamiyorsunuz

nefret ediyorum lan sizden
Sosyal ağlarda paylaş

abi 63 kilodan 68 kiloya çıktım çok hafif göbekten başka birşeyim yok şu an. maşallah valla, allah nazardan saklasın. bulk kasıcam böyle göğüs kasları şişti baya. kalçam düzgün görünüyor baldırlarım iyi oldu. güzel güzel ya. xunn gibiydim valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...