Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

enpara indirimi 2015'te devam

PrudenT

Öne çıkan mesajlar

Mal said:

kalem bu ama verdiklerinin üzerinde hiç yazı yok ondan çok klas duruyor

www.dr.com.tr/kirtasiye/scrikss-graph-x-metal-versatil-2mm-beyaz//kalemler/kalemler/versatil-kalemler/urunno=0000000362642

demir vidalı felan baya sağlam neresini dağıttın

Hah bu abi işte, uç kısmı dağıldı.Bastırıyosun içine giriyor falan. Ben de attım çöpe napıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

ibanı niye yazdın

ayakkabı alınca heves edip ilk akşam evde giyersin ya aynı o sebeple

kaleme ne sertlikte uç takarsan yukardan 2b hb felan ayarlıyosun. karışmasın diye aynı kalemden 2-3 tane alırsan. ucun ismide min miymiş neymiş orta büyüklükte kırtasiyelerde olur. kalemi gösterince verirler. arkasında ufak delik var kalemtraş gibi ucu oraya sokup sivriltiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

o d&r ın sitesinden verdiğim linkteki kalemin tutma yeri ve askılık yeri gri renk. gönderdiklerinin her yeri bembeyaz o yüzden daha klas duruyor.

http://i.hizliresim.com/WVYGNE.jpg

elinde çevirdiysen ucunun üstüne felan düşünce bozulmuş olabilir. yada ucundan takmamak mı lazım acaba arkasındaki kapağıda çıkaramadım başka uç takacak yer yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler nuvo 200 lira alışverişe 50 lira iadesiyle internetten gram altın aldım kuyumcuya bozdurdum gelen 50 lirayla da enpara steamden oyun alıp sattım 25 enpara iadesiyle 75 lira oldu 50 lira da cepten koyup işbank bankamatik kartı 5*25 tl alışverişe 25 tl puan kampanyasıyla visa 30*3 market alışverişine 20 tl carrefoursa çeki kampanyasını birleştirdim 125 tl ile 170 tl lik alışveriş yaptım tabi bu 125 in 75 i sıfırdan para 50 si ceptendi satın aldıklarımı satıp paraya çevirdim onunla da illegal yollardan 100 adet kimlik bilgisi satın aldım hepsine nuvo kart çıkardım loopa girip bu süreci tekrarlayarak 5 seneye dünyanın en zengin insanı olmayı planlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

vulga said:

Beyler nuvo 200 lira alışverişe 50 lira iadesiyle internetten gram altın aldım kuyumcuya bozdurdum gelen 50 lirayla da enpara steamden oyun alıp sattım 25 enpara iadesiyle 75 lira oldu 50 lira da cepten koyup işbank bankamatik kartı 5*25 tl alışverişe 25 tl puan kampanyasıyla visa 30*3 market alışverişine 20 tl carrefoursa çeki kampanyasını birleştirdim 125 tl ile 170 tl lik alışveriş yaptım tabi bu 125 in 75 i sıfırdan para 50 si ceptendi satın aldıklarımı satıp paraya çevirdim onunla da illegal yollardan 100 adet kimlik bilgisi satın aldım hepsine nuvo kart çıkardım loopa girip bu süreci tekrarlayarak 5 seneye dünyanın en zengin insanı olmayı planlıyorum

http://www.inlinguamalta.com/wp-content/uploads/2012/11/punctuation-marks.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

vulga said:

şöle mantıklı aslında
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
biraz önce enparadan aradılar. nasılsınız dedi. sanki harbiden öylesine napıyorum diye aramış bi tanıdık gibiydi. sağol dedim teşekkürler. kız çok samimi sordu arkadaşımmış gibi davrandı, ben soğuk davrancaktım cümlemi bitirirken toparladım tonlamamı değiştirdim hemen.

nasıl bi sorun var mı hizmetlerimizi kullanmanızda felan diye sordu. yok her şey yolunda dedim. size gelen temsilcimizle nasıl geçti diye sordu. ağzımı arıyo gelen eleman yanlış bişey yaptımı diye. dedim hemen hallettik bi sorun çıkmadı. gelmeden önce sizi aradımı dedi. bak gene ağzımı arıyor. evet dedim. bi kaç süprizimiz vardı size onları aldınızmı dedi. kalemle defter demi aldım evet dedim. allah allah cebine atacak sanki gelen eleman kalemi. en sonda kapatırken dedi iki soru var katılmak isterseniz. az önceki temsilcimizle konuşmanız nasıldı diye sordu. yıldızlı pekiyi verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...