Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cs:go silverin seyir gunlugu

Namessar

Öne çıkan mesajlar

accuracy onemli olamaz hesaplamalarda, yoksa awp cilerin hepsi diplerde surunurdu ranklerde. zira sarjorun yarisini kapi duvara ya vurursam diye salliyorsun zaten. benim accuracy im hep cok dusuk cikiyor o yuzden. sadece ben degil, operation statlarina baktigimda cok fazla awp aldigini bildigim herkesin oyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

http://imgur.com/a/8CEXw

abi yalnız değilmişiz. gözlerim şaşı olacak bi gün apartmandan graveyardı görücem diye.

onun olayi o zaten :P t cok kolaylasirdi yoksa. ayrica ortayi ev cikisi bastilar mi hallac pamugu gibi atiyorlar valla :P bence o degilde, cukurdan orta yolu gozlemek biraz daha zorlasmali, balkon cikisini kolaylastirmaktan ziyade.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

mvp önemli ve tabiki oynadığın adamların seviyesi.

ben mvp nin de onemli olduguna inanmiyorum. her bomba kuran eger o el birileri cosmamissa nerdeyse hic bir sey yapmadan o el mvp aliyor. mantikli degil.

muhtemelen ELO da kullanilan K coefficient in CS:GO da cok dinamik olmasi ve buyuk olasilikla takim ortalama ratingine gore de bir standart sapma olmasi yuzunden insanlar asil hesaplamayi da bilmediginden boyle hurafeler gelistiriyorlar.

benimki de tahmin tabi malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=312582297

burda anlatıldığına göre win/losstan sonraki en önemli şey mvp olmak diyor bilemiyorum artık. neye göre hesaplandığının pek de bir önemi yok aslında, yapmamız gereken tek şey her zaman en iyi oyunu ortaya koymak. rank atlamak için dur şunu yapayım diye düşünülebilecek pek bir şey yok oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

elonun temel mantigi kazanmaktir. sonraki temel mantigi kime karsi kazandigindir, yani senin takim rating ortalaman (rutbe degil, rating) ve karsinin rating ortalamasi. ondan sonra da senin kendi takiminin ortalamasindna ne kadar saptigindir.

bu kadar. geri kalan bir halta yariyorsa bile kazanmak kadar etkili olamaz. ELO sistemi kazanmak uzerine kuruludur.

kazandiginda aldigin ratingin toplama ne kadar yansitilacagi da K carpan degeridir, o da kac macin olduguna bakiyor. ilk 10 macta cok yuksek ornegin, ama sonra nasil bilmiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

elonun temel mantigi kazanmaktir. sonraki temel mantigi kime karsi kazandigindir, yani senin takim rating ortalaman (rutbe degil, rating) ve karsinin rating ortalamasi. ondan sonra da senin kendi takiminin ortalamasindna ne kadar saptigindir.

bu kadar. geri kalan bir halta yariyorsa bile kazanmak kadar etkili olamaz. ELO sistemi kazanmak uzerine kuruludur.

kazandiginda aldigin ratingin toplama ne kadar yansitilacagi da K carpan degeridir, o da kac macin olduguna bakiyor. ilk 10 macta cok yuksek ornegin, ama sonra nasil bilmiyoruz.

1 tie + 6 win , rank almadım daha, bunuda açıklasın ateistler asd
Sosyal ağlarda paylaş

7 win oldu, yok abi neredeyse full sniperım 25-13 falan bitiyor oyunlar kd iyi accuracy iyi, bir sıkıntı yok yani şuan, bir sonrali rank için hazırım troll bir yana, ama işte. ha şuan kartallarla oynarım 20 kill alırım demiyorumda vermesi lazım 7 wine ranki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...