Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siradisi Bir Konu ve Patiye Elveda

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

di said:

Problem denmis de, degil abi. Bu insan boyle mutlu olacaksa ve cozumu varsa problem falan yok. Adamin bunca sene sikinti yasamasi sictigimin toplumunun orumcek kafasi yuzunden, o yuzden problem haline gelmis. Siz bu sekilde adlandirmaya devam ettikce de problem olarak gorunecek.

bence çözümü problem olarak görmekte sıkıntı var daha çok.

SeaGle said:

Patiden gitmek, bu durumu acikladiktan sonra senin icin daha hos olacaktir bence de. Kendi istegin olmayan bu problem, yeri geldiginde alakasiz bi topikte dalga gecme amaciyla bile kullanilabilir en nihayetinde. Insanlar umursamaz cunku.

iyi de hayatı boyunca her ortamda böyle bir şeyle karşılaşabilir malesef herkesin aynı anlayışı göstermeyecek lgbt bireylerin sorunları da ortada ama çözüm kaçmak değil kendini olduğu gibi kabul etmek ve bu durumlara karşı zihnen kendini güçlü bir konuma getirmek.
Sosyal ağlarda paylaş

ya biz arkadaşımıza birisi öyle çirkin şekilde saldırınca sahiplenemiyorsak o esas bizim sorunumuz, viktor'un değil kesinlikle. viktor'un bu nedenle forumdan gitmeyi geçtim kafa yormasına bile gerek yok. "eee yani" desin geçsin illa cevap verme gereği hissederse çünkü devamı yok.

biz kıstırıp döveriz zaten sonra ehu.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

SeaGle said:

Bu arada, ruzgar erkoclar in yasadigi durum da senin bahsettigin disoder di mi?

arastırıp öğrenebilirsin şimdi luzumu yok bence konuyu dagıtmaya
üstüne bir de bi önceki mesajında cinsiyetçi bir küfrün var onları bi kısalım artık

Viktor kendiyle ilgili durumu buraya samimi bi sekilde yazdiysa gelebilecek herhangi bi soruyu da kotu karsilamayacagi kesin. Ki kotu bi amacla da sorulmadi.

Cinsiyetci kufur dedigin de yine viktor ile ilgili bi konu degil.

Devam edebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor,çok aktif olmasam da nispeten uzun zamandır üyeyim,sen aklımda forumun genelinden daha akıllı uslu,mantıklı postlar atan,aklı başında bir insan profili çizdin bende hep.

Gerçekten hakkında en iyisini diliyorum,eminim birçok zorluk yaşıyacaksındır benim aklıma bile gelmeyen,ama hepsinin üstesinden gelip mutlu olmanı dilerim.

Forumu bırakmanı istemem,arada sana bayağı gelse de bazı muhabbetler ve insanlar,elini ayağını kesme ortamdan,zaten mantıklı cok insan yok,olanlar da böyle gidicem gelmiyecem dediğinde,biraz üzülüyorum.

SANA lölö yapan,kendinle ilgili bu kadar doğal bir mevzuda kasıtlı olarak canını sıkan,denyoluk yapan adamlar varsa burda bilfiil aktif,zaten ben de bırakayım forumu. O adamlarla ne konuşcam,ne tartışcam,istemem aynı ortamda olmak,sanal ortamda olsak bile.

umarım anlatabilmişimdir derdimi,tekrardan mutluluklar diliyorum,umarım herşey istediğince olur
Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

di said:

Problem denmis de, degil abi. Bu insan boyle mutlu olacaksa ve cozumu varsa problem falan yok. Adamin bunca sene sikinti yasamasi sictigimin toplumunun orumcek kafasi yuzunden, o yuzden problem haline gelmis. Siz bu sekilde adlandirmaya devam ettikce de problem olarak gorunecek.

bence çözümü problem olarak görmekte sıkıntı var daha çok.

SeaGle said:

Patiden gitmek, bu durumu acikladiktan sonra senin icin daha hos olacaktir bence de. Kendi istegin olmayan bu problem, yeri geldiginde alakasiz bi topikte dalga gecme amaciyla bile kullanilabilir en nihayetinde. Insanlar umursamaz cunku.

iyi de hayatı boyunca her ortamda böyle bir şeyle karşılaşabilir malesef herkesin aynı anlayışı göstermeyecek lgbt bireylerin sorunları da ortada ama çözüm kaçmak değil kendini olduğu gibi kabul etmek ve bu durumlara karşı zihnen kendini güçlü bir konuma getirmek.

Ya onu dedim ama dogrusunu soylemek gerekirse tepkilerin bu yonde sekillenecegini dusunmedigim icin soyledim. Ama posttan sonra konunun tamamini okuyunca patinin su anki durumunun aslinda dusundugumden cok daha iyi oldugunu girdum ve editledim zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

küfürün konuyla ilgili olup olmaması değil mesele. public bir ortamda uslup.

O konuyla ilgili birebir tartismaya girmeye gerek yok bu konuda zannimca. Prosedur belli ve isletilebilir durumda.

Forumda goz ardi edilen seviyeyi astigi dusunulurse zaten mudahale ederler geregini yaptiginda.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu başlık it's a wonderful life finali gibi, tam bir xmas miracle.
http://www.youtube.com/watch?v=OfUV-F9jFro
you're the richest man in the forum, vik!

ben de itiraf ediyorum ki vik'e "bence açıklama forumda bunu" demiştim daha önce ama beni utandırdınız. helal olsun. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

nerdeyse 10 senedir burdayım, 1000 mesaja bile ulaşamadım ama bu süreçte patiye girmediğim gün olmamıştır(minus sitenin kapalı yılları) Bu girdiğim günler boyunca, her ne kadar iletişim çok kurmamış olsam da, zaten yarı closed bu community içinde muhabbetleri takip ede ede birçoğunuzu da forumla bütünleştirdim. Tam da bu yüzden forumdan ne zaman birileri ayrılsa, hiç muhabbet etmemiş olsam bile arkadaşımmış gibi üzülürüm.

Sen de bu forumda her gün girdiğimde anime,oyun, din, siyaset vs. türlü konularda, kısaca forumda görmekten, yazılarını okumaktan, her akşam geldiğimde yine forumda bulmaktan keyif aldığım birisin(bencil mi oldum biraz sdf). Community her ne kadar eski günlerinde olmasa da hala başarılı bence ki başlık içerisinde de görüyoruz şuan. Sıkıntı çıksa bile söylendiği gibi barındırılmaz.

Bilmiyorum sen nasıl hissediyosun ama ne olursa olsun communitynin özgün bir parçasısın. Umarım sen de forumda kalırsın ve toplulukça beraber yaşlanmaya devam ederiz :)

edit: daha to the point, daha iyi kendimi ifade
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

kal abi gitme, sayende adam ederiz belki forumu da. bak bitanesine caktim gelisine yukarda, mis gibi oldu. hehe

(tu)

lan sen ne zaman genel yonetici oldun? seni bile genel yonetici yapmislar :|

gerci benim hala mod oldugum forumda sasmamak lazim.

konuya donersek; steam'de konusuyoruz ama burayada yaziyim dedim. cesaretini daha onceden konustugumuz gibi takdir ediyorum. su noktaya kadar yaptigin her sey ciddi cesaret istiyor. insallah hayatin boyunca mutlu olursun guzel kardesim.

edit:
Sam said:

ben de itiraf ediyorum ki vik'e "bence açıklama forumda bunu" demiştim daha önce ama beni utandırdınız. helal olsun. (tu)

bende valla, aciklamamasi yonunde fikir belirtmistim, yanilmisim.
Sosyal ağlarda paylaş

yaaa hala durup durup agliyorum, hepiniz muhtesemsiniz. Hayatimin en zor doneminde hic umudum olmiyan bir basligi suna cevirdiniz ve beni mesaja bogdunuzya...

nasil gidicem ben simdi? benden en tiksindigini sandigim insanalr bile bi sekilde facebooktan ulasip destek mesaji verip kal dediler, hani duygularim karman corman su anda ama cooook mutluyum

keske christmas da acsaymisim tam bole christmas mucizesi olucakmis cidden

cidden bunu haketmedigimi dusunuyorum ve bana verdiginiz deger icin sonsuuuuuz tesekkur ediyorum, 14 senede az da olsa bir seyler katmayi becerebilmisim suraya demekki

yazmaya devam edersem ama zamanla tarzimda ben kendimi yeniden buldukca degisicek, umarim bunu kabul edebilirsiniz ki arkadaslar icin en zor olan bu oluyor :( daha en buyuk destegim olan annem bile bir kizi oldugu gercegine alisamadi tam olarak ki annem icin bile bu kadar zor birsey iken nasil sizden bunu beklerim?

gerci suraya dipnot dusebilirim, tasindigimiz icin evi toparlarken rahmetli babamin ben dogmadan 3 ay once yeni dogucak olan kizina yazdigi bir time capsule bulduk ve saatlerce agladik >_< ilk mucadelemi annemin karninda benimle beraber tasidigi miyom a karsi vermis oldugum icin cinsiyeti tahmin etmeleri baya zormus. doktor "ben cocuklarin an karnindaki durusundan anlarim, kiz degilse bu diplomami yirticam" dedigi icin herkes kiz cocuk beklemis heh

neyse gene sacmalamaya basladim, karar almsitim cok kisisel detaylara girmiycem bu topicde diye ama asiri duyguluyum su anda >_<

ayrica alinip gucenmem ki zaten ozelden cok enteresan mesajlar geliyor durum ile ilgili :) memnuniyetle cevapliyorum hepsini, cinsellik bu akdar tabu olmasa bu ulkede buradanda yazardim ama su konunun icerigi bile bu ulke icin bir mucize cidden. haber sitelerindeki benzer konular altindaki yorumlari gorunce cekicle monitore saldirmak geliyor icimden -_-
Sosyal ağlarda paylaş

saatlerdir pati steam grubunda seni arıyorum bulurum da oradan da destek veririm diye. senle hiç diyalogumuz yok sadece mesajlarına rastlıyordum o kadar. ama yazdıklarından sonra gidicem diyince hakkaten acayip üzüldüm. gayet medeni şekilde derdini anlatmışsın, bundan sonra sana değil, seni çekemeyenlere gitmek düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

http://media.giphy.com/media/TPA1DIKPYWWBi/giphy.gif

Neva Givu Uppu!

Çok büyük cesaret isteyen bir konu bu, saygı duydum. Yolun açık olsun.

Ama forumu bırakmasan? Zaten tekrar düşünüyorum demişsin bak Nisan'da Gintama da yeniden yeniden başlıcak + UBW 2. cour var şu 12 episodeluk kocaman teaser'dan sonra... Şaka bir yana, ben çok konuşup yazmasam, daha çok lurker takılsam bile, foruma senin kattığın zenginliğin kaybolmasını istemem. Şurada Gintama izleyen insanlarız, Gintama seven birisi kötü birisi olamaz.

Forum da gördüğün üzere benimle aynı fikirde, herkes seni destekliyor benim görebildiğim kadarıyla. Ama tabii ki sen bilirsin. Bizim yapabileceğimiz, iyi dileklerimizi dile getirmek ve sana olan desteğimizi söyleyebilmek sadece. Bunu söylememe bile gerek yok ama, canın nasıl isterse öyle karar ver.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...