Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

dün 10a gelmeden sızdım kaldım. dün açılmıyor muydu? ana dur telefondan bakiim :D
telefondan açılmamış olarak gözüküyor. salıdan salıya değil miydi? ha yok la update salıdan salıyaydı. wing ne zaman açılmıştı hatırlamıyorum. ilk wing'in açıldığı gün açılır
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Şuan hiç shaman yok be... Ama shaman bi gelicek tam gelicek gibi görünüyor.

Bu emperor'ı napicaz merak ediyorum. Druid ile cok sacma seyler oluyor... innervate kaldırılmalı esasında. 1. turn emperor inen adama ben napiyim. 2 el kaldımı oyunda zaten gg.

double innervate abartıldığı kadar güçlü bir play değil ya. boom gibi çok güçlü bir şey inmiyorsan (o da bgh kurbanı olabiliyo)
emperor mesela tek başıan çok güçlü değil. elinde bol kart varsa güçlü. double innervate ile de elinde kart kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu söylediğin acayip sacma birşey. Her ne olursa olsun seni oyunda 1'turn de (cift innervate) 5. turn'e atan kart tüm oyun kimyasını bozar. MTG oynadıysan Dark Ritual'in neden kalktıgını bilirsin ki onu kullanmak icin mana harcardın innervate'te öyle birşey de yok.

Benim 1. turn'de ineceğim emperor'i rakip 2 turn olduremediğini farz et , onu öldürmek icin harcıyacagı kartları ekle... Ondan sonra ben 3. turn druid'ler, belcher'lar inicem ve güclü olmayacak ? Roar , Force of nature fln varsa onlar apayrı bir dert zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Şu söylediğin acayip sacma birşey. Her ne olursa olsun seni oyunda 1'turn de (cift innervate) 5. turn'e atan kart tüm oyun kimyasını bozar. MTG oynadıysan Dark Ritual'in neden kalktıgını bilirsin ki onu kullanmak icin mana harcardın innervate'te öyle birşey de yok.

Benim 1. turn'de ineceğim emperor'i rakip 2 turn olduremediğini farz et , onu öldürmek icin harcıyacagı kartları ekle... Ondan sonra ben 3. turn druid'ler, belcher'lar inicem ve güclü olmayacak ? Roar , Force of nature fln varsa onlar apayrı bir dert zaten.

elinde kalan tek kartın ne olduğuna, rakibin ne olduğuna vs bağlı tabii ki. ama senin verdiğin teoride örnek counter productive. elinde kart kalmamışken, elindeki kart sayısı katında güçlü olan bi kartı ilk tur inmekten bahsediyorsun.

turn 1 double innervate+coin harcadığın anda elinde kart kalmıyor. tamamen bağımlısın ne çekeceğine. o yüzden belki de ve muhtemelen ilk turn ancient of lore inmek daha bile iyi olabilir.
double innervate all-in gibi bir şey sonuçta. follow-up lazım. hele druid gibi kontrol ağırlıklı bir deck isen.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç fark etmes azure drake'ler , ancient of lore , wrath vs. var oldugu sürece cift innervate veya tek innervate her zaman seni ileri götürücek. Emperor ile bir adım daha ileri götürdü. Şu anda druid'e çöp kartlar yaparak dengelemeye calisiyorlar class'ları ama Innervate olduğu sürece neutral'den beslenmesi yeticektir. Neyse görücez wing'ler bitsin..

illa cift innervate'e takılmayın 3.'turn veya 2.'turn tek innervate atıp 1 el yaşarsa emperor gg.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Masticore said:

elinde kalan tek kartın ne olduğuna, rakibin ne olduğuna vs bağlı tabii ki. ama senin verdiğin teoride örnek counter productive. elinde kart kalmamışken, elindeki kart sayısı katında güçlü olan bi kartı ilk tur inmekten bahsediyorsun.

turn 1 double innervate+coin harcadığın anda elinde kart kalmıyor. tamamen bağımlısın ne çekeceğine. o yüzden belki de ve muhtemelen ilk turn ancient of lore inmek daha bile iyi olabilir.
double innervate all-in gibi bir şey sonuçta. follow-up lazım. hele druid gibi kontrol ağırlıklı bir deck isen.

Adam çok haklı abi. Mana cost'unu düşüreceğin kartın olmadıktan sonra ne işe yarıyor card event'i? 5/5lik gövde ile 3 kez vursam yarısını indiririm dersen başka tabi.

Bu kadar iyi başlangıç condition'ını tartışmayalım zaten.

Ben murloclar ile druid class'ımda mükemmel başlangıç yaptığımda turn 3'te oyun bitirdim birkaç kez. Warleader, Tidehunter, Tidecaller, Innervate ve çektiğim kart Savage Roar. Bunları fazla düşünmeyin yani.

edit: ben yazana kadar adam açıklamış. Evet, innervate ile erken emperor inmek her türlü OP. Ona diyecek bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...