Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

dr. boom'un çözümü var, emperor'ın yok. sıkıntı orada.

Emperor'a çözüm yok. Doğru. Boom'un da tam olarak çözümü yok aslında BGH dahi tam anlamıyla çözüm üretemiyor.

en yakın çözüm lightbomb. O da boardını feda edip suratına 2-8 damajı yiyerek çözüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bilirkişiyim tabii, bu kadar oynayıp magic geçmişi olup, meta falan takip edince yapcak bişe yok =P

Bu arada Light bomb çözüm diil. 6 manaya cevap verip kendi boardunu wipe ediyorsun. Turn rakibe geçiyor yine dolduruyor boardu.. Tek cevap bgh ve de çok sağlam cevap açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ace nerede ping demiş, Lightbomb la ilgili olarak?

Okumayı bilmiyorsun millete noob diyorsun. Adam BGH yi pinglemekten bahsetmiş. (Yani sen BGH indikten sonra ping + tek boombotla saldırıp öldürmekten)

lightbomb ile ping'in alakası yok azıcık okumayı öğren plx, back to ilkokul.

Ben diyorum ki "rakip boom inince bgh inerim keyfime bakarım". Ace de diyor ki "ee rakip sonra bgh'ini pinglicek bi de bot ile vuracak, sonra 6 manaya board'u dolduracak"

Ben de diyorum ki "ulan bre lightbomb atarım diyorsun, ondan sonraki tur rakip bomboş board'a 8 mana harcayacak, 8>6. Kaldı ki sen lightbomb'u 6'ya atıyorsun, ben bgh'i 3'e inip üstüne injured blademaster da inebilirim"
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...