Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

hufhdasufhudashf bu ne be. benim shredder'ım ölüyor, içinden unstable ghoul çıkıyor, rakip onu öldürüyor benim 1 health'i kalmış diğer minion'ım da ölüyor...

hadi neyse. ee sonraki tur ben onun shredder'ını öldürüyorum Succubus çıkıyor, bari diğer shredder'ını da öldüreyim diyorum, Millhouse Manastorm çıkıyor.

bir tarafta olabilecek en kötü, diğer tarafta olabilecek en iyi 2 ihtimal. yüzdesini falan hesaplasam 50bin'de 1 falan çıkar heralde hausdfdshaufah
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

"Heartstone: Where the strongest card in the game is your mother's credit card."

abi ahaha cidden oyun şu hale gelmiş. Authenticator muhabbetine kaç ay önceki hesabım gitti en son gireli epey olmuştu.
Yeni hesap açayım dedim girdim bu ney lan. Daha 15 level değil mage deck'im eşleştiğim tiplerin alayı özel deck asdfsd Ne yapmak gerek ki normal aratmadan direk arena mı kasmak lazım çok değişmiş oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

yav he he. butthurt'ün kralını yaşayıp sonra resim koyma olayına laf ederek üste çıkmaya çalışmak falan hasudfah. yazık yaw.

Valla butthurt butthurt diyorsun da, her yenildiğinde veya başına kötü bir şey geldiğinde burada sayfalarca ağlayan ben değilim. Yenersin yenilirsin, olgunlukla karşılamak lazım. Xelee de yendi beni ama olgun adamın hali başka.
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki olgunlukla karşılamak lazım. tabii önce bi aynaya bakmak lazım. maçlar oynanırken bile ve de yenildikten sonra sürekli "ballısın, ballısın" diye ağlarsan, sonrasında da gelip burada laf sokma çabalarına girersen, cevabını veririm. kusura bakma.

turnuvadan kimse laf sokmuşum başka yendiğim adamlardan.. niye sokiim, manyak diilim. ama uğraşırsan da, cevabını veririm.

benim tek yaptığım şey özellikle arenada ilginç bişiler olunca sırf millet okusun, troll'lesin, şenlensin diye, kendim de o anki siniri atmak için ağlıyorum burada. başka da bişi yaptığım yok. o yüzden, keep calm and play.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne cevabı vermişsin Sabonis? Internet icad edildiğinde çıkan resmi koymak feci cevap mı senin gözünde? Ballısın dedim, çünkü Ace in koyduğu resimdeki druid sin, Wild Growth suz başlamadığın oyun yok. Bu bir istatistik, şanslısın, bunu söylemememde garip bir şey de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Karşıya da istediği kartların gelmeme olasılığı var. Wildgrowth gelmez, musterlı&quarter kombolu paladine karşı swipe'ın gelir. Cevap vermiş olursun. Sludge koyarsın, bir şey yaparsın. Ancient of war, dr boom patlatırsın, oyuna ortak olursun bir şekilde. Wild growth ile başlayamadığınız her oyunda yeniliyor olamazsınız yani. Abartmayın. Gelirse baya avantaj oluyor, eyvallah da, gelmeyince gg oluyorum demek?
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii ki sabonis, tabii ki gözyaşları

sabonis said:

bir tarafta olabilecek en kötü, diğer tarafta olabilecek en iyi 2 ihtimal. yüzdesini falan hesaplasam 50bin'de 1 falan çıkar heralde hausdfdshaufah

totemic said:

İşte HS topiklerinde görmek istediğimiz yorumlar

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140611014217/warhammer40kfanon/images/2/2d/2837453-good_good.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ne cevabı vermişsin Sabonis? Internet icad edildiğinde çıkan resmi koymak feci cevap mı senin gözünde? Ballısın dedim, çünkü Ace in koyduğu resimdeki druid sin, Wild Growth suz başlamadığın oyun yok. Bu bir istatistik, şanslısın, bunu söylemememde garip bir şey de yok.

bütün resimler zaten internet icat edildiğinde çıkmış oluyor. orijinal butthurt meme mi koymak lazım nedir? önemli olan meme'deki mesaj sonuçta. "feci cevap" diye bişi dediğimi de hatırlamıyorum. sadece cevap verdim.

ayrıca evet maç oynandığı sırada rakibe "ballısın" demek garip bir şey. manner lazım azıcık. kaldı ki 2-3 maçta wild growth gelince süper ballı falan olmuyorsun. daha ondan sonra 500 tane karar var alman gereken. oto-win bir başlangıç değil tek başına wild growth.

oyunda tabii ki şans önemli. ama ondan da daha çok şanssızlık önemli. mesela rank 8'in yıldızlarını full'lemiştim. üşenmedim saydım, 10 maçın 9'unda 5.turn'den önce keeper haricinde hiçbir play'im yoktu ve karşıda da sürekli mech mage geliyordu. 1-2 tane de normal maç kaybettim, bi anda rank 10'nda buldum kendimi.

kısacası son bir measj: get gud. yapacak bişe yok. semi-nub olarak beni troll'lerken ayarı kaçırırsan cevabı yersin. ha bazıları var tınlamıom bile, super-noob olanlar yani. o tamamen ayrı bi kafa. en azından onlardan diilsin =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...