Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elimizi yüzümüzü yıkadığımız lavaboya abdest bahanesiyle ayağını sokanlar

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Napolyonn said:

[birisi suyunu sana sıçratmadan musluk suyunda cinsel organını yıkasa aynı liberal tepkiyi verecek misin?.

birisi sana ayağını gösterince cinsel organını göstermiş gibi tepki mi veriyorsun sen?

örneğe bak.

hayır öyle tepki vermiyorum.senin üslup ve dozaj konusunda bir sıkıntın var galiba,şuursuzca sorulmuş bir soru yine de cevap vereyim.herkesin boyun üstü hijyen ihtiyaçlarını karşılaması için tasarlanan lavabolu bir oda içerisinde birisi gelip ayağını yıkıyorsa ve eğer mesele başkalarına su sıçratmadığı müddetçe tepki gösterilmemesi ise iddia o halde başka birisi gelip bu su sıçratmama kuralını çiğnemeden cinsel organını yıkayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

hayır öyle tepki vermiyorum.senin üslup ve dozaj konusunda bir sıkıntın var galiba,şuursuzca sorulmuş bir soru yine de cevap vereyim.herkesin boyun üstü hijyen ihtiyaçlarını karşılaması için tasarlanan lavabolu bir oda içerisinde birisi gelip ayağını yıkıyorsa ve eğer mesele başkalarına su sıçratmadığı müddetçe tepki gösterilmemesi ise iddia o halde başka birisi gelip bu su sıçratmama kuralını çiğnemeden cinsel organını yıkayabilir.

uslup ve dozaj sıkıntım yok. gayet düz mantıkla gittim sordum. rahatsız olduysan veya şuuruzcaysa ignore edersin biter. örneklerin benzeşmesi gerekir bence.

adam ayak diyor, cevaben cinsel organ diyorsun. cinsel organını çıkartıp öyle dolanması da rahatsız eder. lavaboya sokmasına gerek yok. o yüzden örneğin fail. bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok gereksiz seylere takiliyosunuz farkinda misiniz bilmiyorum.

Adamda mantar olucak da, mermere gececek, cocuk mermere elleyecek, mantar olacak..

Isedikten sonra elini yikamayan mudurler gordu bu gozler. Adam mudur olmus ayagini da yikamiyo lavaboda. Ama iserken dalgayi tutup sonra elibi yikamadan cikip gidiyor. Sen de gelip oo mudur bey nasilsiniz diye adamin apis arasini avucluyosun.

Sumkururken butun tataklarini lavaboya sprey boya gibi sacip gidenlere fln da takilin biraz. O da mermere sicratiyor, cocuk ona da dokunur.

Burdaki asil konu abdest alinmasi, yoksa hijyene fln takiliyo olsaydiniz gotunu yikadiktan sonra elini sabunlamayan adamin tuvaletin kapi kolunu tutmasini dusunurdunuz once.
Sosyal ağlarda paylaş

mesele görüntü değil,mesele ne için tasarlandığı.baş kısmının hijyen ihtiyaçları için tasarlanmış bir yere ne yüksekliği,ne de tasarımı uymayan bir lavaboya birisi ayağını uzatıp yıkıyorsa bu eleştiri konusu olabilir.bu çok doğal birşey hemen çıkıp aslında abdeste karşı bir tutum var demek akıl işi değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...