Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uzun mesafeli iliski

orionlogic

Öne çıkan mesajlar

bu konudaki en yetkili abilerden biriyim sanırım.
iş eğitim olunca yapacak bişe yok gideceksin böyle fırsatlar tepilmez. uzaktan da yürüyor ilişki. ben de kız arkadaşımla amerikada tanışmıştım sonra ülkelerimize geri döndük öyle böyle derken 2 sene sonra almanyada eğitim için buluştuk. kolay değil ancak imkansız da değil. karşılıklı güven meselesi. ha bu arada amerikaya gidiyosun bence sen onun için değil de kendin için endişelen. amerikan hatunlar top 10'de top 1'dir benim için sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Yhaaa öyle deme şapşikkk o senin elinin yüzünün düzgünlüğü, o senin bakan gözlerinin güzelliği, o senin kalbinin yansıması .).).))))))

Birazdan Ramses özel msjdan adres ver lan yazacak ve en yakın zamanda, bana, Dünya'nın kaç bucak olduğunu, minik sevimli bir dille öğretecek gibime geliyor ama hadi bakalım.

Edit: Yalnız farkındaysanız elim f5te bekliyorum cevap versin de cevap vereyim diye. Bu istikrarım da gözlerden kaçmasın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok ya olmuyor, ben bu tarz kadınlarla anlaşamıyorum. İÇimdeki beasti zaptederken mantıklı düşünemiyorum. Torpora girmiyim diye kasıyorum resmen....

IVY sağol canım ben bir kadına böyle kro ve maço tarzda yaklaşcak biri değilim, sanırım sen bu tarz yaklaşımlara pek alışıksın ki böyle tepkiler veriyosun :)

Spark yok terazim bozulmadı abi, sadece topiclerde mümkünse ivy nin müdahil olduğu konulara cevap vermicem....
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır Ramses2 sen kal lütfen gitmesi gereken biri varsa o da benim :(((((((( Bir gün şu koca forumun ikimize birden dar geleceğini asla hayal edemezdim. Asla.

Evet ben biraz kıro ve maço tarzı yaklaşımlara alıştım, haklısın Ramsestwo. Burda herkesin, şu değerli minik münakaşamızı kim takip ediyorsa, huzurunda Ramsesiki'den özür diliyorum. Ve kendisine barış çubuğu uzatıyorum.

Gel yapma, barışalım Ramsesdos.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...