Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior PVE DPS - 6.0.3

barbu

Öne çıkan mesajlar

Warrior
Fury
[list]
[*] Bloodthirst's damage has increased by 20%, and has an additional 40% chance to be a critical strike (up from 30%)
[*] Execute's (Fury) damage has increased by 10%
[*] Raging Blow's damage has increased by 33%
[*] Wild Strike's damage has increased by 32%
[/list]
Sosyal ağlarda paylaş

geldi hotfixler dün akşam saatlerinde. Şuan güncel contentte fire mage ve fury warrior rafa kaldırılmasın diye yaptılar bu güzel buffları, önümüzdeki contentlerde geri almak üzere. Her zaman gear ile scale faktörü en yüksek 2 classtır fire mage ve fury warrior. Şuanki class balance gerekliydi, fakat tabi ki ileride bir fix gelecektir 710 item level civarında tekrardan.
Sosyal ağlarda paylaş

arms dokunmayla düzelecek gibi değil çünkü.

mekanikleri rezalet ve sıkıcı, lame kimse beğenmedi. betada kıçını yırttı oyuncular bu arms ölür bu dandik bir oyun stili vs. diye dinlemediler. şimdi evet olmuyor kimse memnun değil ve 2 tane stat değiştirerek çözülecek bişey değil bu. 6.1 ile beraber daha köklü bişeyler yapacağız arms için dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dogrusu o zaten, gear alırken dps yerinde sayıyorsa stabil degil sıkıntılı bir durum vardır ortada. Şuan glad 5x gear alırken 1x dps artışı saglıyor. Çünkü mastery tamamen defansif. Trinketlerin procları nerdeyse boşa gidiyor çünkü ofansif cooldownu yok. En önemlisi de cleave ve aoe dps'i epey zayıf.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
gladiator'da zorlanan arkadaşlar için 3 tuşlu rotasyon makrosu, 1 tuşlusu da varmış :p
en azından fury ile dps yapcak kadar gear biriktirene kadar kullanırsınız:

1 devastate
/cast devastate
/cast shield charge
/cast shield charge
/cast spell reflect
/cast mass spell reflection
/cast bloodbath
/cast berserker rage
/cast heroic strike
/cast gladiator stance
/use 13
/use 14
/cast demoralizing shout

2 shield slam
/cast shield slam
/cast shield charge
/cast shield charge
/cast berserker rage
/cast heroic strike
/use 13
/use 14

3 revenge
/cast revenge
/cast shield charge
/cast shield charge
/cast heroic strike
/use 13
/use 14

bana iat değil forumlardan buldum. ekliceğiniz şeyler varsa yazabilrisiniz. araya da bir iki dragon roar attınız mı dps meter'da dadından yinmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dün ilk highmaul raidime girdim. normal.

14-15k DPS çıktı max. Ilvl 635 girdim. Item ala ala, ilvl 643 çıktım. Çok düşük geldi bu dps benim.

Spec Gladiator warrior. Enchant, gem filan yok. tam bir slackerdım. ama gene de çok az geldi. rotasyon filan da hani perfect olmasa da baya düzgündü.

normal mi bu dps? az geldi bana. 4 parça enchant bu kadar etki etmez diyorum ama bilemedim.

ne yapcaz?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hm. benimki de fena değil o zaman. tam iyi değil itemlarım şuan. 2incil statlar oturmuyor. ne bulsak giyoyruz. baçır 18k+ yapıyorum ben de. daha silahım da yoktu o zaman. ve glad specim. furry olsam biraz daha iyi olacaktır.

648 oldum son raid sonrası. 3-5 item aldım.

iyi bari. üzülmiyim çok sdfs.

teşekkürler bıngıl.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...