Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garrison

toggie

Öne çıkan mesajlar

bu exp'den sonra concepti discontinue ediyorlarmış

bence yerinde olmuş karar, ilk başlarda iyiydi güzeldi ama orta-uzun vadede baya patates oldu. ben şahsen bir hubta insanların takılmasını tercih ederim.

work order işe dönüşüyor. madene, herbe girmeyeli haftalar oldu. barn - savaga blood konsepti tam bir saçmalık. follower görevleri anlamsızlaşıyor ve iş haline geliyor. 2 haftada bir gelen mythic item dışında pasif gold income görevi görüyor garrison sadece. ne doğru düzgün bir bina seçimi var, ne bir interaktivite var, ne de wildstar'daki gibi bir customization.

basmakalıp bir halde kalmış. yenilik noktasında güzeldi ama içi boş çıktı baya.

artikle : http://www.ign.com/articles/2015/01/22/world-of-warcraft-garrisons-unlikely-to-be-in-future-expansions
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bu exp'den sonra concepti discontinue ediyorlarmış

bence yerinde olmuş karar, ilk başlarda iyiydi güzeldi ama orta-uzun vadede baya patates oldu. ben şahsen bir hubta insanların takılmasını tercih ederim.

ilk günden belliydi zaten görememeleri saçmalık. Bunca yıldır oynadığım oyunda hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim. IF ye 1 kere gittim sanırım öyle duruyom garrisonda falan, meslekler sıçmık oldu. Uçma olmayan bir zone da acı pvp dönerdi dışarıda ot bok püsür toplasaydık mesela.

outland > dreanor sorry
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi ah piyasasının bile ağzına sıçtılar bu garrison olayları ile. meslekler bitti resmen ya. farm diye bi olay kalmadı

meslekleri bitiren garrison değil ya bitik, saçma sapan bir halde çıkardılar direk. garrison olmasa bile kötü meslekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Fikir güzeldi de uygulama bok gibi oldu.

Ta ilk ay dedim tablet oyunu gibi garrison zerre zevk vermiyor diye. Sırf uçan mount yok diye world pvpsi explorer'i falan zevk verecek demek degil. O beğenilmeyen pandada bile haritada yapacak zibilyon tane sey vardı.

Ilk başta baya gaz girdiler olaya ama baya hayal kırıklığı oldu bu paket benim icin. Hesabı da kapattım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard ın en büyük hatası sanırım meslekleri, her player kendi söküğünü kendisi dikecek mantığına çevirmesi oldu. benim şu anki korkum olayın diablodaki mantığa doğru gitmesi. yakında gold bile soulbond olacak dense şaşırmayacağım

Edit: Yukarıları okumamıştım pardon. garrison olayını bitirmeyi planlıyormuş blizz ilerki paketler için. ilk başta çok güzel gelen fikir berbat bir hal aldı.katılıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

gatherer meslekleri direkt cop oldu. digerlerinin bir faydası var diye tutuyoruz ama para ile satın alabiliyosun zaten hepsini. onceki gibi yine her meslegin kendine ekstra bir faydası olması lazım. jc'de kendine 3 tane fazla stat veren gem kullanılabilmesi gibi.

zaten tradable game time mythic boe itemlar ile bir araya geldiginde oyun p2w olacak. baska exp cıkarmasalar daha iyi. tbc sunwell gibi major patch getirsinler sargeras'ı keselim oyun bitsin. blizz de micro transaction ile gemiyi yurutsun. mobil oyunlar, hs, moba, overwatch.
Sosyal ağlarda paylaş

Duyanda bütün mythic seti AH'den çekip giyiyor insanlar sanıcak, zaten topu topu 3 item var spec başına boe olarak.

Bunun yerine wow'un her döneminde olduğu gibi, serverın en iyi progress yapan guildine veriyorsun goldu, seni direk son seviye raide alıyorlar zaten, bonus roll falan derken en temizinden 5-6 item alıp çıkarsın.

Böyle bir imkana kimse birşey demezken, 3 tane boe item oyunu P2w yapıyorsa olsun zaten p2w. Zaten Method, Catastrophe falan komple basıp goldu öyle kesiyorlar bossları.
Sosyal ağlarda paylaş

4 armor + back + neck. ayrıca hepsinin mythic olmasına da gerek yok. 655 trinket, shield vb. de katabiliriz içine.

gold olmadan ilk sıraya oynayabilen guild var mı zannediyosun sen? Drop bekleyerek mi first kill alacak adamlar. Tabi ki hepsi parayı bastı. Ve malesef yine basmak zorunda kalacaklar. Yarısın da icine ediyor bu durum.

Gold su oyunda kozmetik dısına cıkmamalıydı. BoE item lfr seviyesinde kalsın. Gold ile item alan adam lfr ayarında casual olarak kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

World dropları da sayarsan her armor tipi için chest ve legs hariç tüm slotlara boe drop var, boe silah da yok ama bu 3 slotu craftlarsan tek bi instance yapmadan karakter giydirmek mümkün.

Top tier guildler extreme örnekler, çok yetenekli ve ilgili oyuncuların mevcut olması, oyunun geri kalanında p2w olmayacağı anlamına gelmiyor. Wowun diğer hiç bi döneminde bu kadar slot çeşitliliğine sahip boe hatırlamıyorum ben. Hayır bide ah dolup taşıyor öyle 2-3 tane düştü yokluk çekiyoruz diye bi durum da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bilmiyorum da bu garrison işini devam ettirmemeleri iyi olmuş. bir sonraki raidde gelicek itemlere soket getirmezlerse JC piyasası gg, herkesde var 213897123821 stack ore zaten, herbler desen bi o kadar. para harcayacak yer yok gibi bişey. eskiden ore satın alırdın farm yapan kazanırdı, jc ile disenchantlık malzeme yapardın onu satardın eleman satın alırdı ench yapardı oda kazanırdı falan ekonomi birbirine bağlı dönerdi. ulan herkes herşeyi yapabiliyo bu ne saçmalık. koskoca AH de para eden toplasan 20 parça item kaldı. bütün AH boe item kaynıyo e üstüne set dizen adamda bi daha sümük atmaz. bu ne saçma sapan bi content ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...