Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

pug random yapamazsın ama 5 kişi girince yaparsın zor bişey değil. azcık açıları bilen adamlar yapar.

biz dün 5 girdik, cache eco Counter boost yaptık, eli aldık mesela, bunlara serbestlik tanıyan mapler zevkli mapler, nerden ateş edildiğini anlayana kadar 2 kişi öldü.

oynarken de izlerken de en sıkıldıgım map açık ara dust2 ve cobble

en zevkli mirage-cache bence
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de inferno da gayet çeşitlilik var onu diyorum işte, ne kadar yol varsa ne kadar rotate yapabilirsen, ne kadar mind game oynayabilirsen o kadar çeşitli güzel map oluyor.

dust 2 de bu cok az onu diyorum, inferno'da sırf A house da yapacagin şeyler bile tum dust2 den fazla, aynı sekilde mirage mid de öyle.

hani pug oyunlarda bunların denenmiyor olması mapi kötü yapmaz :D

pug kıyas olursa dust 2 dünyanın en kötü mapi, 10 playerden 8 tanesi awp taşıyor lel böyle oyun mu olur.

smoke yok flash yok, sanırısın awp_wars
Sosyal ağlarda paylaş

çeşitliliği falan yok o kadar infernonun, d2 ve nuke'e oranla da daha az.
sırf noobu hackerı vesairesi oynuyor diye map kötü olmuyor kusura bakma. mapten sıkılmış olman da onu kötü yapmıyor.
ben de sıkıldım ve oynamayı çok tercih etmiyorum ama sırf bu yüzden daha kötü mapleri övmeyin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah şu tip http://steamcommunity.com/id/NYGGA_PLZ/ ve 3 arkadaşıyla aynı takıma düştüm bugün akşam. hacki açmış diğer 3'ünü boostluyordu itin evladı. adamları bi de görseniz, inkâr etme falan da yok karşıya direk surrender çekin hehe kafasındalardı. bi de karşıda 5 türk vardı efendi gibilerdi baya, üzülmüştüm iyice.
unutmadan şuraya yazıyım da 1-2 report da siz atın diyecektim ki vac yemiş bile.
yalnız benim win düşmemiş nedense. belki sadece mmr düşüyordur, neyse.

Liebe said:

oyun açılırken donuyordu bende çok sık, sen de öyle bi şey söylemiştin sanırım.
hala öyleyse game cache'i verifyla. 6,5 kb'lık bi dosyam mı eksikmiş ya da bozuk muymuş neyse onu indirdi, düzeldi gibi şuan.

edit: peh ya yanlış alarm sanırım sdf. 20 kere falan arka arkaya donduktan sonra yapmıştım işe yaramış gibiydi de birkaç kez sorunsuz açılıştan sonra yine dondu lel. neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...