Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

3rd party program kullanılmaz olm vac'ı geçtim benim steam hesabı ağaoğlu tier, hekzerlerlerse üzülürüm. ben solo girdim mi 30-40 ping geliyo hep zaten. ama lobbyden asyada yaşamını sürdüren köylülerle girersem 100 bile görüom sdf. max ping lobbydeysen bi boka yaramıyo ama soloyken %99 yarar serverlarda yoğunluk yoksa

ha bi de şöyle bi saçmalık söyliyim, volpur lamerini biliyorsunuz. bu arkadaş benden 50 metre ötede oturuyor, bağlantılar aynı adsl2. bazen bu 30 ping ben 100, bazen de ben 30 o 100 ping görüyo aynı serverda. tetenet locik
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bu kadar hileci hurdacı diye ağlandığını görmemiştim. adamlar ağlamaya başladıktan sonra el alamadılar. wall, aim, trigger demelerini geçtim bi de speed diye ağlıyolar.. gerçi sonra silver 1 ve 2 tane ranksiz varmış aralarında, matchmaking'in kabahati biraz da üzüldüm adamlara
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

200 300 naptın ya, git bi 30tl ye creative ep630 inear al yeter ads

ep630 vardı 2010'da almıştım. hep onunla oynadım ama in-ear kulaklarımı acıtıyor ve saçma gelebilir ama baş ağrısı yapıyo bi süreden sonra. şöyle kulağa baskı yapmayan bi headphone alayım diyorum logitech g230 güzel gibi duruyo. halp plox.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de sanırım 2003'den beri 12 yıldır ep630 kullanıyorum 4 ya da 5 tane falan eskitmiş olmam lazım. orta boy başlıkla kulağımda olduğunu bile unutuyorum bazen, 2 tane var biri montta hep telefon ve tablete diğeri de evde pcye. geçen 660 aldım 40tlye sanalmarketimden beğenmedim onu, başlığın tipi değişmiş kablo kısalmış falan.

prolar da inearla oynuyo üstünde ses geçirmez kulaklıklarla, cs için inear iyidir yani ama baş ağrıtıyosa yapacak bir şey yok tabii, plantronics gamecom öneriirm hafif ve rahattır

edit: tipi bir hayli değişmiş gamecom'un, şu an piyasada olanı bilmiyorum nasıldır önerimi sallama asdf

http://www.sanalmarketim.com/plantronics-gamecom-380-gaming-mikrofonlu-kulaklik/p_40137/
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

kazanılan maçta ne kadar puan aldığınız, sıralamada (rakibe veya takım içine göre) nerede olduğunuz, karşı takımdaki oyuncuların rank'leri önemli mi rank yükselmesinde?

kazanılan, kaybedilen round ve mvp ler önemli
bi de rankler
yüksek rank düşük rank e daha fazla puan kaybediyor yada tam tersi
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

kazanılan maçta ne kadar puan aldığınız, sıralamada (rakibe veya takım içine göre) nerede olduğunuz, karşı takımdaki oyuncuların rank'leri önemli mi rank yükselmesinde?

kisisel performansin bir etkisi var mi , varsa agirligi ne bilmiyoruz. ancak karsi takimin ranki onemli. ELO nun mantigi mac oncesi ortalama ratinglerden hesaplanan kazanma olasiligidir. rakibe gore daha dusuk olasilik hesaplanmissa yendiginde daha cok puan alirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...