Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Iyi de esas sorun bunlar degil. Bunlar gene gozle gorulup yakalanabilen hileler. Bu tarz seylere LAN ortamlarinda erisilebilmesi esas sorun. Bunu kullanan dusuk acili auto-aim tarzi seyleri de gonul rahatligiyla kullanir ve pro diye gectigi icin de kimse anlayamaz.

LAN turnuvalarinin air-gapped aletler uzerinde hatta 0 donanimlarla oynanmasi lazm ki benim anladigim Dreamhack'te baslamislar bu olaya bu sene.
Sosyal ağlarda paylaş

sonuçta adamlar pc götürmüyor oraya bi şekilde config dosyalarını atmaları lazım internetten, usbden vs.
onları atarlarken hax dosyalarını da atıyorlar tabi. workshoptan bile oluyormuş galiba.

bu arada flusha yine yakalanmış
0,25x ile izlerken 4. ve 5. saniyeler arasına bakın. yine bi kilitlenme var kafaya.
https://www.youtube.com/watch?v=mvu2jwpCur4
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

dotada maphack yok mu?

dotada şimdiye kadar duyulan maphack sistemi yok.
fog içi client tarafında oluğu için maphack olamaz dfiyenler de var. ne kadar doğru bilemem

ama başka hackler var. range indicator, insta hex insta stun diye bir şeyler var. dota2 nin başlarından beri neredeyse hack benzeri şeyler var gitgide de gelişiyor. ben şimdiye kdar oyunumda hack kullanan farketmedim. fakat yayılmaya musait gibi

özellikle şu csgo da turnuvalarda bile bu kadar hack oldugunu duyunca iyice korkmaya basladım

volvo işte diyip geçiyoruz :(

maclar nasıl hack kullanabiliyor ki cs oyuncuları? dotada var olan hackleri bi turnuvada kullanmaya kalksa biri direkt anlasılır lel

gerçi net üzerinden ypaılan maçlarda dandik tier 3563262 rus takımları kesin bir şeyler kullanıyordur. çinlileri bilmemde euda şu dota hackleri hep rus syfalarından cıkıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Multiplayer FPS'ler ciktigindan beri adamlar hile yazip gelistiriyor, su an milyon dolarlik sektor halinda bu oyunlara hile yazmak.

Aylik 20-40$ arasi sub satiyorlar firmalar duzenli update olan multi-hacklere.

Tek clientla 50-100 farkli FPS'de aktif olarak calisip her turlu anti-hile yazimilini pas geciyor bu hackler. Onun ustune forumlarda ideal ayarlari ve hilenin izleyenler tarafindan anlasilmamasi icin nasil kullanilacagini anlatiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

cs de basit hile koymak zira adamin nerede oldugu seslerden anlasiliyor, shifte bassan bile bir miktar ses cikiyor. onu cozecek herhangi bir algoritma yaptigin vakit ekraninda adamin tam olarak bulundugu yeri isaretlemek cok zor degil. oyunun boyle bir ozelligi oldugu icin bunun onune gecmek sadece adam gibi guncellenen bir anti-cheat yazilimi ile olur.

bir de competitive girmek icin loldeki gibi 30 level olma zorunlulugu getirseler millet 1 ban yer 2 ban yer bi daha yemez bi tarafi dsf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne sesi naptin sdfsdsfs

DirectX zaten sen istedin mi grafik motorundan veriyor herkesin konumunu, oyle sesinden yerini bulan algoritmaya falan gerek yok yani dssfds. Bunu da anti-cheat yazilimlarinin engellemeleri mumkun degil cunku ilgili bir yazilim yaratilsa da kullanicilar PC'lerine yapilmasi gereken yogun denetimi reddedeceklerdir.

Hilecilere karsi mucadeleyi en basarili olarak su an Fairfight veriyor. Bunu yaparken de nasil bir sistem kullandiklarini aciklamiyorlar ki iyi ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman hile kullanan birinin, bu ekstra işlemden dolayı ekran kartında normalden fazla yüklenme olur mu?
çok mu saçma bi soru oldu karar veremedim aslında sdf

yani directx sayesinde alınan verileri, alma şeklini vs lehimize çevirebilecek bir şey yapılamaz mı ki, onu merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

oyle bisey varsa oyunu kodlayanlar tam yetoymus o zaman

o bilgiyi clienta gondermesi cok sacma oyun esnasinda

Oyunun kodlanmasiyla alakasi yok, DirectX'in kodlanmasiyla alakali. Oyundan gecmiyor abi bilgiler direk DirectX uzerinden cekilip overlay olarak oyuna ekleniyor benim anladigim.

Ekran kartinda ekstra yuklenme olmuyor cunku kart zaten duvarin arkasindaki adami da isliyor senin ekraninda gozukmese de.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim okudugum article'lardan anladigim pek mumkun olmuyor Punkbuster/VAC vb. programlarin etkili olarak gorevlerini yapabilmesi DirectX'in dizaynindan dolayi. Ha arada bi banwave geciyor ama ayni gun icerisinde "business as usual" seklinde devam ediyorsun yakalanmassan.

Ancak Fairfight gibi server-side gerilla savasi veren programlar genel olarak etkili olabiliyor hileyi yazanlar koduna erisemedigi icin, veya CS:GO'da kullanilan ve tek tek kullanicilarin demo izledigi sistem ki net turnuvalarinda zaten playerside demo gonderimi vardir heralde halen HLTV haricinde?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...