Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

daha fazla banlanan çıkacağını sanmıyorum.
VAC yakalayamıyor galiba zaten kqly asıl ESEA'den banlandı öyle çıktı foyası.
bi de völvö iyice korkmuş olabilir itibarlarının sarsılmasından, 2-3 tane hax0r vardı gibi gösterip mevzuyu public olarak bitirip private olarak devam ettirir gibime geliyor.

zaten banlansaydı önce kioshima giderdi. inventory'yi boşalttıktan sonra baktı ki dreamhack için bi sıkıntı olmadı; takımı katılabiliyor turnuvaya, hemen itemları geri koydu.

neyse en azından bundan sonra gerekli önlemleri alırlarsa hile yapanlar eline alır her türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

fnaticte hek olmaz ya carn abileri kızar, aynı şekilde nipde de heaton sadece kızmaz ayrıca döver. isveçli pro çıkmaz bence hek kolay kolay. genelde şu ana kadar çıkanların hepsi ya alman ya fransız

bu hack olayını ilk anlatan kişiler(geçtiğimiz yaz) bana ısrarla french onliners ve german onliners. hile yapanların neredeyse tamamı bunlar diyordu. niye böyle onliners falan diyordu bilmiyorum ama elemanın dediği doğru çıktı. (kendileri de kullanıyordu)
Sosyal ağlarda paylaş

isveçliler 15 yıldır csde 1 nuamra o yüzden dedim hileleri olmaz yoksa şerefsiz varsa yapar tabii hilesini, dandik isveç takımlarında olabilir ama fnatic ve nip zor, takım arkadaşları veya organizasyon anladığı an atar zaten. bu fransızlarda alalh bilir tümü biliyordu da ses çıkarmıyolardı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...