Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Yalnız bu kadar çok karakterlere background oluşturuyorlar, lore'u genişletiyorlar, hikayeler, çizgi romanlar, animasyonlar vs. yapıyorlar. Geçen oyunu hiç oynamamış bir arkadaşla konuşuoduk, anlattım işte böle böle genel hikayesini, bir kaç karakteri merak etti. Videolarını izledi hoşuna gitti karakterler. Sonra ee peki oyunda ne yapıyorsun falan dedi. İşte abi oyunda 2 takım karşılıklı A ve B pointi capture ediyorsun falan diyince böle bir boş baktı, bir hayal kırıklığı oldu adamda. haha dedim ama öle deme çok eğlenceli oyun.

Oyun tarihinde ilk defa böle bişey oluodur herhalde. bu kadar lore gerekmeyen oyun türüne böyle yoğun içerik akıtmak.

Bir planları vardır diye düşünüyorum bu loreu gameplaye bir şekilde yansıtacakları, bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Yalnız bu kadar çok karakterlere background oluşturuyorlar, lore'u genişletiyorlar, hikayeler, çizgi romanlar, animasyonlar vs. yapıyorlar. Geçen oyunu hiç oynamamış bir arkadaşla konuşuoduk, anlattım işte böle böle genel hikayesini, bir kaç karakteri merak etti. Videolarını izledi hoşuna gitti karakterler. Sonra ee peki oyunda ne yapıyorsun falan dedi. İşte abi oyunda 2 takım karşılıklı A ve B pointi capture ediyorsun falan diyince böle bir boş baktı, bir hayal kırıklığı oldu adamda. haha dedim ama öle deme çok eğlenceli oyun.

Oyun tarihinde ilk defa böle bişey oluodur herhalde. bu kadar lore gerekmeyen oyun türüne böyle yoğun içerik akıtmak.

Bir planları vardır diye düşünüyorum bu loreu gameplaye bir şekilde yansıtacakları, bakalım.

planları belli abi 20 milyon ortalama blizzard oyuncu sayısı olsa oyunlarını seven, çarp 60 bulursun işte.

sdfs ziyan edilen titan project maliyetini çıkartmak istiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu hazırdı evet, o gamespot un muydu Titan belgeselinde anlatıyor zaten. Adamlar tracerı, reaperı , black widowu falna tasarlamışlar hikayesini yazmışlar. Ama genji falan sonradan geldi. Mei dir Luciodur bunlar hep sonradan tasarlanan karakterler.

Junkrat ve Raodhog un da avustralyada junkers olarak beraber takımlasına da sonradan hoşlarına gidince karar vermişler. Yani o yüzden çoğu Titan'dan olsa da baya bi overwatch a başladıktan sonra tasarlanan background var.
Sosyal ağlarda paylaş

Hile açısından önemli bir şey paralı olması. TF eskiden 20 TL idi öyleyken bile hile oluyordu, arada indirime girdiğinde tavan yapıyordu, bedava oldu zaten öldü gitti oyun.

Bunu alacakların en az yarısının başka BNet oyunları da var tabii, komple ban gelirse baya acı olur, o da caydırıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel featurelar var tf2de, medicğin adam edilmesi, mevzunun conq jumptan ibaret olmasının engellenmesi, butun classların adam işe yapar hale gelmesi (az cok), herkeze armor ve nade'in kalkması vs vs boş oyun deil tf2. estetiği yeter (ha 2 sene dayanamadılar icine ettiler tabi estetik falan kalmadı).

da klasik valve işte, bi yerden mod bul full oyuna cevir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...