Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

oyunda net bir skor ekranı var mı acaba? dün baya oynadık ama tab ile gelen ekranda skorları göremiyorum rahat bi şekilde

bide oyunun sonunda çıkan istatistikler falan acayip doyurucu

Adamlar özellikle koymamayı tercih ettiklerini söylemişlerdi. Çünkü CS, Call of Duty gibi böle tek kişi skilli üzerinden kill/death ratio vermek insanları objektif odağından çıkarıp frag peşinde koşmaya itter diye.
Sosyal ağlarda paylaş

deploylu halde 360 derece free dönmesi çok saçma. 180'e düşürülmeli bi de aiming'de delay olmalı, zart diye tam sağ-sol dönememeli. o zaman görürüm sdf

bi de healer'ın adını unuttum, space hold yapınca süzülme hareketi baya kullanışsız şu haliyle. süzülürken biraz hızı artsa iyi olurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

öne arkaya muhabbeti olsa abi keşke ya, 360 derece sensivity hızında dönüyor zaten hehe. insan en azından spin hızını düşürür değil mi. ALLAHSIZLAR. dün beraber oynarken kaç kerer winston ile ganke girdim bastionlara, teke tek hemde. adam başka birine ateş ederken arkasından tankla giriyorum, ben öldürene kadar 1 sn kafasını bana çevirse o öldürüyor.

#justbastionthings
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Dün mystery hero oynarken aynı anda takıma 2 Bastion geldi. Araba ittirirken ben öne diğeri arkaya kuruldu, Winston shield, Mercy heal, gg.

işte hero swap abi

göndericeksin junkrat veya d.va ultisi , onlar gg

bastion nerflenmemli bence, counter edebilen çok hero var. Bastion orada duruoken onu öldürmeyip gidip başka yerlerde kapışıp abi bastion sürekli öldürüo beni derseniz olmaz. Herifin yeri belli. diyeceksin bastion sağ kapının arkasında. Gidecek Genji, veya reaper oraya indirecek.

Eğer herkes bastionın etrafında onu korumaya kasiosa da AOE ulti patlatacaksın.

Bastion çok kolay kill alıyor olabilir fakat counterına odaklnamyıp istediim hero ile istediim şekilde öldürebilmem lazım, o yüzden nerflensin demek saçma.

Adamlar özellikle belirtti, oyundaki herolar arasında ölümüne balance yapmıyoruz çünkü hero swapping var. her bir durumun farklı kompozisyonlarla counterı var.

Fakat çoğu insan oynadığı heroyu yeni deniyor şu an, bırakmak istemiyor onu oynamak istiyor, bu yüzden böledurumlar oluyor. 2-3 ay sonra her heroyu fazlasıyla oynadığınızda, çat die heroyu değiştirip o bastionı başka birisi almiosa siz alacaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

zipzip said:

Dün mystery hero oynarken aynı anda takıma 2 Bastion geldi. Araba ittirirken ben öne diğeri arkaya kuruldu, Winston shield, Mercy heal, gg.

işte hero swap abi

göndericeksin junkrat veya d.va ultisi , onlar gg

bastion nerflenmemli bence, counter edebilen çok hero var. Bastion orada duruoken onu öldürmeyip gidip başka yerlerde kapışıp abi bastion sürekli öldürüo beni derseniz olmaz. Herifin yeri belli. diyeceksin bastion sağ kapının arkasında. Gidecek Genji, veya reaper oraya indirecek.

Eğer herkes bastionın etrafında onu korumaya kasiosa da AOE ulti patlatacaksın.

Bastion çok kolay kill alıyor olabilir fakat counterına odaklnamyıp istediim hero ile istediim şekilde öldürebilmem lazım, o yüzden nerflensin demek saçma.

Adamlar özellikle belirtti, oyundaki herolar arasında ölümüne balance yapmıyoruz çünkü hero swapping var. her bir durumun farklı kompozisyonlarla counterı var.

Fakat çoğu insan oynadığı heroyu yeni deniyor şu an, bırakmak istemiyor onu oynamak istiyor, bu yüzden böledurumlar oluyor. 2-3 ay sonra her heroyu fazlasıyla oynadığınızda, çat die heroyu değiştirip o bastionı başka birisi almiosa siz alacaksınız.

Bastionın sıkıntısı çok ez mode olması. Ultisi de bence biraz fazla kırık abi. Hayır bir de explosion o kadar büyük ki zaten iyice küçülüyo it kesinlikle o kadar efekt arasından göremiyosun zibidiyi.

"BEEP BOOP BOOP BEEP."

Olayı yok yani bastion'ın, her bastion aynı. Adamların üstüne basılı tutuyo olayı bu.

Bi olay getirsinler bi hareketi olsun bi skill istesin yine öldürsün sorun değil. Ama bastion olan her oyunda PLAY OF THE GAME: BASTION EDITION görmek çok bayıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

mortits dediğin bastion'ın sabitliği handicapiyle doğru abi. işin aslı bastion gerçekten sabit değil. hiçbir cd veya penalty olmadan o imba stationary deeps'ı taşıyabiliyor. arkasına ganke girdiğinde sens hızıyla dönüp 1 snde öldürebiliyor. op olan tarafı o zaten. counterlanmıyor değil, counterlanıyor ama counterlamak için normalde 1 efor harcıyorsan ona 5 efor harcamak zorunda kalıyorsun eğer team play iyiyse karşı tarafta. bastion dışında hiçbir heroda böyle bir durum yok, bastionda olması içinde gerek yok. zaten boşa konuşuyoruz, her türlü nerflenecek bastion. deeps'ı nerflemezler ama mobilitysini nerfleyecekler. 360 derece dönmez, burst başlamadan önce 1 sn ısınma koyarlar, stationary'e girip çıkmayı yavaşlatırlar falan. heroyu kötü yapmazlar yani, absurd avantajlarını (solo avantajlarını) ortadan kaldırırlar. team play varsa yine akar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...