Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

said:
Origins Edition Includes:
21 Heroes
5 skins:
Blackwatch Reyes (Reaper)
Strike-Commander Morrison (Soldier: 76)
Overgrown Bastion
Security Chief Pharah
Slipstream Tracer
Overwatch-themed content for several Blizzard Entertainment games:
Heroes of the Storm™ - Tracer Hero
World of Warcraft® - Baby Winston Pet
StarCraft® II Portraits
Hearthstone® Cardback
Diablo® III - Mercy Wings

http://www.game.co.uk/en/m/overwatch-318723?pageSize=40&errorViewName=mProductDisplayErrorView&searchTerm=Overwatch&top_category=

HS expansionida %90 ulduar olucak
Sosyal ağlarda paylaş

pazarlamadan cok sahane bir sadadak programi iste. overwatcha sasirmisti insanlar nasil blizz fps yapiyor diye onunda sebebi bu

artik pazarlama donemi bitti, sadakat donemi basladi. firmalar artik yeni tuketiciye ulasmaktan cok mevcut tuketiciyi kendine kalici baglamanin yollarini ariyor cunki bir kere bagladinmi boktan urunde yapsan bu kitle senin bir numarali savunucun oluyor love brand olmayi becerebildiysen. fallout 4 vs gibi buyuk oyunlar ciktimi serverlarin bosalmasini, content bosluklarinda milletin gitmesini filan istemiyor adamlar, gidenide geri cekmeye calisiyor, en azindan "aaa ne varmis" diye oyuna sokmak istiyor. bu petler isin bir kismi sadece.

misal hearthstone ben hic sevmemistim betada, bayada pay2win, duzun deste yapmak icin aylar lazim diye burun kivirmistim. sonra HotS bana HS hedesi hediye etti, dur bi girip bakiyim dedim. sonra mount acilabiliyor diye biraz oyniyim mount aciyim vs vs derken bulastim oyuna kaptirdim paralari gene :P wow a gene kac defa "aa SC pet vermis, bi giriim claim ediyim" diye bulasmisimdir filan

blizzard artik tek ekosisteme sokmak istiyor insanlari iste, fps yide, mobilide, stratejiyide, mobayida insanalr benim urunumu oynasin diye kasiyor. oyunculari kendi oyunlari arasinda ceviricek iste, content bosluklarinda atiyorum wowa patch beklerken overwatcha yeni map aticak filan.

http://i.imgur.com/92hjqof.jpg

gelirmi gelir :P e-sports konusunda bulasmadiklari bri evo kaldi zaten ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

lau çok iyi anlatmış, bunun sonu blizz pass aylığa kadar gider. herkesin cüzdana boru hattı, cyberpunk megacorp şeklinde insanlar şirkete bağlı hayat boyunca. king'i aldıktan sonra mobilden de saracaklar, "blizz ne yapsa oynarım"dan "blizz'in yaptığından başka birşey oynamam"a çevrilecek zamanla.
Sosyal ağlarda paylaş

eh salak degiller EA gibi, ubisoft gibi. diablo 3 release faciasindan basari cikardilar, hots ile mobanin otizminden tiksinen insanlari cektiler, hs ile pek cok kisi omrunde ilk defa kart oyunu oynadi filan, benim bole gayet ciks, sigara-ayfon-araba anahtari uclusu modunda gezen tanidiklarim HS oyniyor kirk yil dusunsem kondurmam ahahaha

piyasada love brande yaklasmis bir blizzard var her yastan ve turden insani toplayabilmis ve kuresel marka olmus. bioware den gorduler bok gibi wow clone u olumune savundu insanlar release de, mass effect 3 un sonunu savunmak icin savas ilan ettiler filan, bugun bioware bok cikarsa kosup aliyor insanlar ki bioware sadece rpgimsi oyunlar yapiyor. bakiyoruz gene bethesda var baska insanlarin cildirdigi oda ID kismini saymaz isek TES-fallout tan ibaret.

guzel is modeli buldular, kaliteyi tutturduklari surece sorun yok, hala piyasada gameplay olarak fersah fersah ondeler cogu rakiplerinden, caliyorlar ama calisiyorlar iste :P

2 saat kaldi blizzcona bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...