Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

vaz geçtim çok mutsuzum sdfasdf hadi sıralama ayrı olacak tamam da normal compa göre 1200 sr altımdan adamla aynı takıma giriyorum, önünden koşanı vurmaktan aciz. oturup baştan uğraşılmaz valla iyi lige çıkmak için falan boşuna baş ağrısı
Sosyal ağlarda paylaş

Gene ben ama şahane olaylar zinciriyle birlikte. Güler misin ağlar mısın polemikleriyle ben.

Cumartesi akşam 6'da geldim abi işten. Dedim işte comp gireyim felan fistan. 2 maç attım kazandım dedim oh işte bugün günümdeyim güzel. ( Ağzıma sıçayım ) Yemek yedim geldim. Sonra işte meyve suyumu aldım çerezimi yenmişim 2 maç bundan sonra artık plat yolları taştan sen çıkardın beni baştan modundayım derkeeeeen. Oyun başladı abi takım şöyle Torbjron, Hanzo, Widow, Genji atak oynuyoruz bir tane adam da mercy main bende gittim rein aldım ne yapayım abi. Yalvarıyorum ama adamlara biriniz tank alın işte öyle başladı yenilgi serisi bende sinirden köpek gibi içiyorum meyve suyunu 4 maç böyle devam etti hep hanzo ve widow klasikleriyle birlikte. Bir maç ben throwladım küfür ettim chatten vs oyun bitişinde bir baktım 2 gün ban yedim chat banı am.ına koduğumun oyunu adamlar throwluyor reportluyorum block luyorum bana geri veriyorsun 2 kelam yazıyorum beni chat den neden banlıyorsun ne iş la bu dedim sonra pazar günü girdim comp 2154 den 2347 ye çktım inat ederek ki ben nasıl yaptım bilmiyorum çok vahşi oynadım sanırım küfrede küfrede böyle konuşamayınca insan evde kendince sövüyor. Öyle işte abi ben low'um
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Oyun başladı abi takım şöyle Torbjron, Hanzo, Widow, Genji atak oynuyoruz bir tane adam da mercy main bende gittim rein aldım ne yapayım abi.

Haksizligin tescillenmis abi surda. Rein shield'inin arkasinda duracak kimse yokken, sana destek olabilecek, tracer/sombra/mei gibi kanserlerden koruyabilecek kimse yokkken gitmissin Rein almissin, ustune bir de kufur edip ban yemissin dsf lel
Sosyal ağlarda paylaş

Low'um abi artık kabullendim ben. Dün ama taktiksel oynadım baya full zarya gittim roadhog felan güzel oldu. Abi mercy'e acıdığım için rein oynadım zaten dedim shield arkasında durur felan da adam da gidip sonra sombra felan aldı sakjdjksad.

Bu arada şunu farkettim ana' yı güzel oynuyormuşum bak. Paso dartladım ulti açan herifleri zevkli oluyor.

Artık istediğinizi söyleyebilirsiniz abi takmıyorum. Mutluyum küfredemiyorum 2 gün sessiz sakin. Ondan sonra da etmeyeceğim takmayacağım. Throw mu bende throw.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah Esh reis ya.

Sırf test maksatlı ctf rankinge girdim direk high gold verdi 5w5L

Kesin gelecek sezon da benzeri olacak normal competitive de sonrada jeff amcayı arayıp sövücem yapacağın mmr seveyim diye.

Somewhat releated

https://youtu.be/C1o0tvaPqyg

TORBJÖRN READY TO THROW!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...